Varolmanın dayanılmaz alerjisi :))

-micheal douglas fazla oral sex yapmaktan gırtlak kanseri oldu.

-Acun ılıcalı 15 milyona özel uçağını değiştirdi.

-Çocukluk arkadaşım ahmet 25 yıldır kendine sex partneri bulamadı ve halen yüksek libidolu bakir olarak hayatını sürdürmeye çalışıyor.

-Mahallenin ağır abisi Mahmut ise bir fabrikada haftanın 7 günü ve günde 10 saat saç ektirme parasını biriktirme pahasına çalışıyor.

---Soru bunun neresinde? Orta kenar noktalarından birleştiririlmiş bir fotoğraf karesine bu dört hayat hikayesini önizleyelim. Sonra fotoğrafı tahayyülümüze alıp şu soruya cevap arayalım:

Varolmanın amacı nedir?

Dört hilkat ve dört ayrı yaşantı arasında ilişik bağlantılar kurarak -mümkünse öteki hayat ve uhrevi itikatların dışında- en ulvi insanı nasıl tanımlarsınız?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• hayatın amacı sadece gecici zevklere ya da yaşantilara adamış insancık olmaları ortak noktaları...gaya-i hayatları sonsuzluk olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Anneem o nasıl bir cümle kurabilme yetisidir öylee. Çok mu düşündün yazarken allaasen :D

0|0
    0|0
    • yazarken kelime seçimleri üzerinde pek düşünmem. akla ilk gelen kelimelerle kurulmuş cümlelerin her zaman en basit ve yalın anlatımı getirdiği kanısındayım ama imla ve anlatım kurallarına uygun mu diye yayınlamadan önce 2 defa okudum ve bir iki bağlacı değiştirdim. aynısını bu yorum içinde yapacağım ihtimalle. yazarken değil ama öncesinde ufak bir düşünce birikintisi olabilir. daha önce de kendime aynı soruyu sormuş olabilirim.

• Sen bir harikasın o halde :D

Aynı fikirdeyim.

• seni yemek istiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Başkasının isteği doğrultusunda dünyaya geliyoruz, bildiğin sevişme sonucu yani.

Amaç olarak neyi seçersen, o olur artık. Hepsini düşündüğünde de ortak nokta hayatta kalmak olur.

0|0
    0|0
  • Koy g*tüne derman gelsin.

0|0
    0|0
  • Alışmadık götte don durmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...