Sizce benden hoşlanıyor mu? :p

En sevmediğim soru türüydü başıma geldi.

Öğretmenlikte ilk yılım ve salı günü bahçe nöbeti bana verildi. O gün nöbet tutarken bir öğretmenin de bahçede olduğunu gördüm, sürekli bakıyordu ve okul içine gireceğim zamanlar benden kaçmıyor tam tersi bana doğru yürüyordu. Bense başımı öne eğip geçiyordum yanından.

Her neyse ertesi salı geldi ve yine aynı öğretmen bahçedeydi. Anladım ki o da nöbet tutuyormuş, yine aynı sahneler yaşandı bana baktı falan. Ben merdivenlerden çıkarken o kapının önündeydi ve bana doğru gelip "siz de mi nöbetçisiniz hocam"? dedi. Ben de gülümseyerek "evet hocam" dedim ve içeri kaçtım.

Çok mu anlam yüklemişim yaptıklarına, masumca bir soru muydu?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hoççam abartma bişey yok böylede kaçma bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet çok anlam yüklemişsin :)

Zaman geçsin hocam, hele bir kaç ay geçsin bakalım tutumu nasıl olacak şu an daha yeni yeni tanışıyosunuz :) Bu kadar şeyden birşey çıkarılamaz :)

0|0
    0|0
    • E ben kaçıyorum ki, sevesi varsa da sevmez böyle :)

• Hocam siz kendiniz olun herşeyden önce, o sadece bir öğretmen ;) Ama muhabbette ayrıdır, olabilir, neyseniz o olun, artı veya eksi birşey yapmayın olması gerektiği gibi :)

• Öncelikle hayırlı olsun işiniz. Yaşım icabı sallamayabilirsiniz ama yine de yazayım ben :) Şimdi öğretmen bayanlar eğer yaşı 25 ten yukarı ise kolay bayan olarak bakıyor diğer öğretmenler yanlş anlaşılmasın bir kaç öğretmenden duyumum böyle hani evde kaldım olayıyla her hangi bir öğretmen erkeğe yanaşmaya çalışıyorlarmış gibi algı var o yüzden o öğretmen gelipte niyetini dile getirmeden anlam yüklemeyip ona göre davranmayın derim

0|0
    0|0
  • Vala erkekler genelde yapar bunu her güzele. ki Diğer öğretmen arkadaşın yaşı, tipi de önemli. Baban yaşındaki adamda bakar ama hoşlanma olarak bakmaz. Potansiyel varsa hoşlanmış olabilir :)

0|0
    0|0
    • 29 yaşında henüz, ben de 25. Hoşlanmış olabilir di mi?

• Bekarsa olabilir. Zaman lazım biraz daha. muhabbeti ilerlettikçe emin olabilirsin.

• Ya sen şimdi heycanlı heycanlı yazıyorsun bunları, soruyorsun falan ama ne diyelim şimdi. Siz de mi nöbetçisiniz hocam demiş adam. Bir şey ifade etmedi bana.

0|0
    0|0
  • çok anlam yüklediğin tam anlamıyla doğru değil sonuçta bir muhabbet kurulmaya çalışılmış, bakışlar da var diyorsun eğer bakışlardan aldığın anlam bu hareketi yapmana sebep olduysa doğru yapmışsın bence...

0|0
    0|0
    • Di mi sonuçta konuşmaya çalışmış, sen nötr olduğun bir kızla konuşmaya çalışır mıydın?

• yani aynı iş yerindesiniz ama bende devletteyim memuriyet biraz daha resmidir özele göre öyle ortada bişey olmadan kimse kimseyle muhabbet açmaz genellikle

• bir insanın sevgisini uzaktan anlıyamazsın uzun süre yan yana yakın olarak yaşaman gerek anlaman için

0|0
    0|0
  • Evde kaldın üzgünüm ablası :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• azcık daha zaman geçince anlaşılır örtmenim,inşallah hoşlanıyodur :))

0|0
    0|0
  • Öyle olsun ister miydin peki?

0|0
    0|0
    • İstemesem önemseyip hakkında soru sormam ki :.)

• :) hisler karsilikli eger bu durum senin kafana takilmissa ayni seyi o da dusunuyodur askin ilk adimi farketmektir ya tebrikler farkedilmissin :)

• ayfercik ?

belkkide sadece konusmak istemistir, ama konusamamistir cekingen bir yapiya sahipse kararsiz kalip beklemistir.

ama .. zamana birak

0|0
    0|0
  • Canı sıkılıyor adamın 2nızde nobetcısınız cocukcana davranma lütfen gıt sohbet et arada konus meslektasın ıle. senın ıcın cok soguk bır kadın oldugunu düsünecek bı selam bıle vermeden önünden basını eğerek gecmıssın.

0|0
    0|0
    • Utandım ya. Bi de ilk defa gördüğüm adamdı yapamadım yani, heycan yaptım :p

• Bırdahakıne merhaba nasılsınz falan de havadan sudan sınıfından falan konus, yapma o senın ıs arkadasın koskoca ınsanlarsınız ayıp yahu

• "öğretmenlikte ilk yılım" okula yeni gelen öğretmensin sen sonuç olarak. "Kadın" olarak hem de... Öğretmen, öğretici ve eğiticidir. Buna göre okulun ve öğrencilerin de bir saygınlığı olur. Tabii gözlemleneceksin ilk zamanlar.

Sen herife anlam yüklemişsin, o sana değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...