Toplu taşıma araçlarında yaşadığınız en sinir bozucu durumlar nelerdir?

Sanırım bu dertten tek yakınan ben değilim ama en sinir olduğum taraf telefonumun içine düşmeleri, telefonum elimdeyken gözünü ayırmadan bakanların kafalarını telefonumun içine gömmek istiyorum o derece. peki sizin bu gibi yaşadğınız sinir bozan olaylarınız var mıhadii dökülün bakalım :)

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşlıların hiç düşünmeden,okuldan dönüyor çantası ağırdır,işten dönüyor yorgundur,belki bir hastalığı ya da engeli vardır diye düşünmeden,altın günlerine gitmek için,hangi caminin namazı daha sevap bulmak için,laf olsun diye gezmek için sürekli insanları yargılamaları mesela.Gerçekten işi olanlar olabilir tabi ki ama olmadığı halde bilmeden yargılamaları çok saçma.Şimdi ki gençler çok saygısız gibi :)

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Ter kokusu bide önde ayaktaysam para uzatmak zorunda kalıyorum bide biri incek bütün dolmuş iniyo sonra geri biniyo falan madafaka yani :D

1|0
    0|0
  • Hangisini saysam ki?

-Ayakkabılarını çıkaranlar

-Telefonla yüksek sesle konuşanlar

-Yüksek sesle müzik dinleyenler

-Senin de dediğin gibi telefonda ne yaptığımı seyredenler

Delirtiyorlar beni resmen.

1|0
    0|0
  • Bakımsız ve şehir hayatına medeni hayatı sürdüremeyen kişiler;

Ter kokusu (genellikle erkeklerde) ve temizlenmemiş koltuk bölgesi (genellikle kadınlarda) çok itici hatta mide bulandırıcı.

:((

1|0
    0|0
  • -Bir grup ergenin toplanıp tek kişiye odaklanarak konuşması

-Gaz çıkarıp benim suratıma bakan zihnine ettiğim

-Elim telefonda iken arkadan arkadan dikizleyen köftehorlar

-Can sıkıntısından şoföre dalaşanlar...

cut.

1|0
    0|0
  • cok konusanladan nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • düşçem diye tutunmayıp demirlerede bana yaslanan kızlardan nefret ediyorum ve ayrıca telefonun içine düşenlerden nefret ediyorum vede ayağıma basanlardan

1|0
    0|0
  • Şu an benim için t cetvelini taşımak biraz zor oluyor. Malumunuz çantaya da zor sığdığından zapt etmek biraz zor oluyor :)

0|0
    0|0
  • Arka tarafa ilerlermisiniz lütfen ? bu sesi çıkaranları otobüsten aşağı fırlatasım geliyo

1|0
    0|0
  • Yaşllılara yer verilmemesi ve dher taraftan durmadan konuşma sesi gelmesi :))

1|0
    0|0
  • tıklım tıklım arkadan yandan dayayanlar bir yana pis ağız kokusu

1|0
    0|0
  • Ağır parfüm kokusu. Yüksek sesle konuşan insanlar.

1|0
    0|0
  • Yanında ki teyze ya da ninenin seni hemşeri çıkarma çabası var :)

1|0
    0|0
  • Sen toplu taşıma aygıtlarında bu şekilde taşınıyorsan sonun acı.

0|0
    1|0
  • Koku

1|0
    0|0
    • oralara hiç girmek istemedim ama haklısın heleki yazın hiç çeklmiyor.

• telefonuyla oynayan kızın telefonuna baktığımda sanki tecavüz ediyormuşum gibi tepki vermesine deli oluyorum

0|0
    0|0
  • Ayakta gidenlere uyuz olurum...:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• otobüsün kalabalık olması, ter ve umumi tuvalet gibi kokanlarla bir arada bulunmak, yolculardan birinin kusması sonucu otobüsün içindeki kokunun iğrenç bir hale gelmesi,erkeklerin bana yiyecek gibi bakması bazen düşüyormuş ayağına yatıp dokunmaya çalışması, ayakta durabilecek kadar yaşlı olmayanların yer için gözünüzün içine dik dik bakması, iğne atsan yere düşmeyecek haldeki otobüsün hala boş olduğunu düşünen şoförün ya da yeni binmeye çalışanların '' arkası boş ilerleyin lütfen '' demesi..

1|1
    0|0
  • 40-50 yaşındaki adamların, bazen amcaların dik dik bakmaları.

1|1
    0|0
  • pencere tarafında oturuyorum, tam ineceğim yanımdaki insana insanca '' müsaade edermisiniz.. '' diyorum kalkmak yerine ayaklarını çekiyor biraz.. o dar alandan çıkmaya çırpınıyorum.

1|0
    0|0
    • hiç sorma ondanda nefret ediyorum resmen cebelleşiyorum ordan geçmek için, her birde şu pencere taraflarına geçmeyenlerin kafasını koparmak istiyorum bin ton güneşi ben yiyorum sonra

• :) aynen daha cok vaar saysam burdan köye yol olur ne cok dolmuşuz valla.

• Geçen soru yaptım bu konuyu yine aklıma getirdin hea :) Şu arkamda kıs kıs gülüp bütün aracı rahatsız eden veya telefonda veya yanındaki şahısla neredeyse hayat hikayesini bağıra bağıra anlatan şahıslar

1|1
    0|0
    • rahatlarız diye sordum yaa :)) soranları cok gördüm.evet o ses tonu off bugün yaşadğım şey aklıma geldi bak şimdi arkada kız grubu oturmuş bağıra bağıra dedikodu yapıyorlar yaa herkes cok sinir oldu gırtlakyasım geldi kızları.

• Benide çağırsaydın valla iyi dalardım :) Ne zamandır müzdarip olduğum konu bu.

• Yaşlıların yer vereim die basimda hallenmeleri

Kulaklık olmasına rağmen ısrarla konusmaya çalışanlar ve ter kokanlar

0|1
    0|0
  • bende gençlerin sürekli telefonla oynamasından rahatsızım . tıktık tık tık tık tık o ne ya parmakalrın nereye gittiği belli olmuyo:)))

0|1
    0|0
Yükleniyor...