10 yıl sonrasını düşündünüz mü?

Hadi 10 yıl sonrasını düşünelim nasıl bir hayatınız var?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Cumartesi sabahı, uyanıyorum bembeyaz bir yatakta, geriniyorum, kızlarımın gülüşme sesleri geliyor içerden, mis gibi kahvaltı kokusunu içime çekiyorum ve kalkıyorum, banyoya gidiyorum karım saçlarını yeni boyamış (yine!) kızılımsı bir renk.. Nasıl olmuş ? diyor Çok çikinsin :) diyorum gülerek ve burnundan öperek sarılıp içeri götürüyorum, kızlarımız Chelsea ve Caramel kucağımıza atlıyor, onları gıdıklıyorum, ikisinide kucağıma alıp kahvaltı sofrasına götürüyorum , gazetemi alıyorum elime sıcacık çayımla ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• 10 sene sonra pek iyi görmedim kendimi

0|0
    0|0
  • 5 yıl önce ölmüşüm ama yakışıklı ölmüşüm :)

0|1
    0|0
  • Mezun olduğum bölümden iyi bir staj imkanı yakaladım. Notlarım da ortalamanın üzerindeydi ve şansa iyi bir çevrem vardı. Geliri orta bir iş ve karakterime uygun arkadaşlarla mutlu mesut geçiriyorum hayatımı. Lise sonda dersanede tanıştığım kişiyle evliyim ve PhD için Kanada ya da büyük ihtimalle İngiltere de yaşıyorum. 2 katlı mütevazı bir ev ve garajda 2 arabamız var. Her sabah baş başa güzel bir kahvaltı ve iyi günler öpücüğü.. Olmasını hayal ettiğim geleceğim .)

0|0
    0|0
  • belki 10 yıl yaşamam güneşin sıcaklığına bile doymadan yarım kalmış bir türkü gibi toprağa götürürüm bu namuslu çalışkan vucudumu ama her şeye rağmen 20 yıl yaşadım diyebilirim acısıyla tatlısıyla hemde bu nankör insanlara bu kalleş dünyaya inat 20 yıl.

1|1
    0|0
  • Üzerimde çok pahalı bir takım elbise sağ elimde kahve sol elimde telefon. Kahvemden bir yudum alıyorum ve buz gibi olduğunu görüp yüzümü buruşturuyorum. Sonra altın kaplamalı dolma kalemle önümdeki deftere bir şeyler karalıyorum. Arada sıradada telefondaki sesi geçiştirecek cevaplar vermeyi de unutmuyorum tabii...

0|0
    0|0
  • basit insanim kabul ediyorum on yil sonrasini planlamam pek ayrintiya takilmayi sevmem sunu soyliyeyim on yil sonra saglikli,huzurlu,mutlu olacagim basit bir istek,plan

0|0
    0|0
  • b*ktan tahmin bile etmek istemiyorum

0|0
    0|0
  • müzik öğretmeni olmuşum çocuklara flüt değil daha yararlı ilerde işlerine yarayacak bir enstrüman öğretiyorum.Müziği işliyorum çocuklara ilmik ilmik vay be..

0|0
    0|0
  • Galiba dileniyor olucam

0|0
    0|0
  • onu düşünürsem hayatın anlamı mı kalır beyb. bırak akışına. hadi düşüneyim senin için. büyük ihtimal içeride olurum

0|0
    0|0
  • 27 yaşındayım, 2-3 seneden sonrasını kestiremiyorum. Her şey olabilir.

0|0
    0|0
  • muhendıs olabılırım dıe dusunuyorum on yıl a kadar

0|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok, bir çok değişken var :)

0|0
    0|0
  • Evet düşündüm ve çıkmazlardayım ... :'(

0|0
    0|0
  • muhtemelen aynı yaşıcam halimdende memnunum açıkcası :)

0|0
    0|0
  • Nerede olacağımı hiç düşünmedim. Başka şeyleri merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • kendimi göremiyorum yalan olmuşum :)

0|0
    0|0
  • Düşündüm ve buraya yazamayacağım kadar karışık. Zaten planladığım da bu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• oha 30 yaş sendromuna 1 yıl kalmış nalet olsun , 4 yıllık evliyim.. ... ... şükürler olsun ki hala zayıfım.

yanımda 38 yaşında hala yakışıklı hala sevdiğim kocam var ve günlerden pazar, hafiften yağmur başlamış trabzonda..

kahvaltı masasındayız.. yine tutturmuş yaşımız geçiyor çocukta çocuk...

-'' ay yeter ama ömer... çay içiyor musun ? '' diye kalkıyorum masadan.. yine anlamıyor beni, ilk günden demiştim oysa çocuk mocuk isteme benden diye...

arkamdan sitem ediyor..

ama mutluyuz, ama iyiyiz..

0|1
    0|0
  • büyük konuşmamak lazım ama şuan herhalde sevdiğim kişiyle film izliyor olurduk :D

0|0
    0|0
  • üniversite okumuş ya da okuyo olucam mükemmel bir işim olucak bide sevgilim olcak ohhh miss ha bide annem yanımda olcakk inşallah :))

0|0
    0|0
  • Öğretmenlik mesleğimi yapıyorum inşallah sevdiğim insana kavuşmuş evliyim çoçukta var mıbilemedim şimdi .d .d

0|0
    0|0
  • of çok müthişim, arabam, gözlüklerim, sigaram, piliçler falan...adsdfds

0|0
    0|0
  • Dusundumde 34 yaşında olcam.. aman allahim

0|0
    0|0
  • düşündüm, okul müdürüyüm

0|0
    0|0
  • Yıne kahve ıcıyor olurum.