Nişanlınız bir Avrupa ülkesinde Diplomat ve orda Avukat bir kızla ilişisi olduğunu duydunuz.Ne yaparsınız?

Nişanlım Şu an Avrupa ülkelerinden birinde Türk diplomat olarak görev yapıyor.(2.katip) Orda güçlü bir Türk lobisi var.Onlarla görüşüyorlar.O lobiden bir Türk iş adamının eşi bana böyle böyle bir avukatla ilişkisi var burda dedi fakat delil yok.Konuşuluyormuş bu.Ama kızın adınıda söyledi.Yabancı zaten oralı yani.Daha önce ülkesinde Savcı olarak görev yaparken mesleğin saygınlığını zedeleyen hareketlerde bulunduğu için meslekten atılmış Avukatlık yapıyormuş şimdi. 27-28 li yaşlarda dedi.(nişanlım 26 yaşında) çok şaşırdım çünkü nişanlım çok ilgili hala bana karşı.Artı Avukat kız hakkında bu kadar meslekten atıldığını neden atıldığını falan bukadar detaylı bilmesine rağmen elinde delil olmaması çok ilginç.Nişanlımda çok kırılgandır bu konularda ilişkimize çok zarar verir bu konuyu güvensizliğimi ona yansıtmam.Sizce ne yapmalıyım? Sİz ne yapardınız?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kırılgan mırılgan açık açık konuş.Yoksa içinde ki şüphe seni yer bitirir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• O kadar büyütülecek bir durum değil arkadaşlar sadece andora ülkesinin fahri diplomatiyim dedim buna bu kadar söyleme her yerde diye ama duramamiş.

0|0
    0|0
  • bence ona gvenmelısn...zmana ıhtıyacınız var

0|0
    0|0
  • Dedikoduya itibar etmem ben.Somut kanıt gerekir.

0|0
    0|0
  • bize degil nişanlına sor ve kararını ver. tahmül edebiliyorsan bence erkek biraz çapkın olabilir.

0|0
    0|0
  • Sende aldat, durumu eşitle

0|0
    0|0
  • Ne yapacagini bilmiyorum ama asagidaki hatun gibi "Turk kizi" tepkisi verme. Soguk kanli ol.

0|0
    0|0
  • burdan bir tane savcı bulurum hemen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Diplomat ya bir de güçlü Türk lobisi var bir şey olmaz hepiniz gül gibi gecinirsiniz tövbe tövbe hem böyle bir şey biliyorsun ve gidip konuşmak yerine buraya mı soruyorsun delil ne yav sen diplomat takıl bir şey olmaz :))

0|0
    0|0
  • gözlerınle gör eger böle bişey varsa neden dıye sor egerkı samımı cevaplar vermek yerıne trıbe girerse ve endişelınırse var bişey emın olmadan bişey yapma

0|0
    0|0
  • Duyduklarini söylemelisin.

0|0
    0|0
  • Kirilgan diye susarsan evlenince de aldatir ne de olsa susuyosun

0|0
    0|0
  • açık ol ben böyle bişeyler duydum kulağıma geldi hayırdır falan de yoksa sorular kafanı kurcalar...

0|0
    0|0
Yükleniyor...