Beyler, kickboks işe yarar mı?

Ben iyi kavga ediyorum ama seye sürülecek yürek yok dövebilecegime emin oldugum insanlardan bile korkuyom kavga ettim tabiki daha önce ama hep ilk yumrugu yiyen oluyom illaki bir yerim şişiyo kavga dan biraz önce vurma fikri aklımın ucundan geçmiyo şimdi başımda acaip bir bela var neyse yine aynısı olmasın diye kickboxa yazıldım cuma başlıcam cesaret acısından filan bişeye yararmı sizce

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• uzun süre yaptım, avrupada kafese filan da girdim inan bana konuşarak hallolmayacak hiçbir mesele yok...

ben ne kadar bunu desem de sen kavga edeceksin onu da biliyorum :) kafese bile girdim ama yine de sokakta kimle kavga edersem edeyim bir iki darbe alıyosun sonuçta adamın eli armut toplamıyo en kötü kolunu filan tırnaklıyor..

o yüzden madem kavga ediyorsun bu küçük şeyleri kabul edeceksin cesareti filan geç ilk yumruğu da atma asaletin olsun :) bir yumrukta yere serdiğim çok oldu ama hiçbirine ben vurmadım en başta.. ama bu yüzden burnum 4 5 kere kırıldı sol taraftan nefes alamıyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• Cesaretin yoksa faydası olur ama uzun bir süre lazım o kadar kısa sürede olmaz. Cesaret olmazsa bişey olmaz diyenler yanlış söylüyor antrenmanlarda yaptığın maçlar fayda sağlar

0|0
    0|0
  • kavga için istiyosan kickboxa falan gitme çocuk oyuncağımı bu?

0|0
    0|0
  • cesaretin olacak başta

0|0
    0|0
  • Cesaret kursa ile olacak iş degil doğuştan gelmesi lazim delikanli isminin hakkini vermelisin.

0|0
    0|0
  • Sende yürek yoksa boksada gıtsen bı b*k olmaz kardes

0|0
    0|0
Yükleniyor...