18. yaşınızı nasıl kutladınız?

Reşit olduğunuz,artık yasal olarak adam yerine koyulduğunuz günü kimlerle,nasıl kutladınız? :D

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

• Benim moralim bozulmuştu :) Kutlama filan da yapmamıştım, o zaman kendi kendime şimdi ayvayı yedin demiştim... Gerçekten de öyle oldu :)))

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• uzaya çıktık arkadaşlarla bir füze kiraladık mars venüs merkür derken biraz içtik ordan aya geçtik yıldızları fırlattık birbirimize sevgilimle venüs gezegeninde seviştim aşkı temsil ettiği için falan en son dünyaya indik yanlışlıkla amerikaya inmişiz otobüse binip türkiyeye geldik :)) nasıl saçmaladım ama :D

0|0
    1|0
  • Normal .

0|0
    0|0
  • kutlama yapmadım hiç bir doğum günümde

0|0
    0|0
  • Sıradan dışarıda akşam yemeği yedik

0|0
    0|0
  • Kutlamadım .

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarımı Evde toplayarak kutladım

0|0
    0|0
  • bundan 10 yıl önce o zaman össye hazırlanıyordum ders çalışmıştım :)

0|0
    0|0
  • Ne demek yani 24 yaşında veya 16 yaşında adam olunmuyor mu ki ?

0|0
    0|0
    • 16 yaşında banka hesabın olamıyor. telefon hattın senin üzerine olamıyor. barda kimlik kontrolü yapılsa sıçtın vs vs...

• artık +18 sitelere girebilirim dedim

0|0
    0|0
  • kutlamadım hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hatırlamamakla beraber (ki Günlüğümde yazar aslında) evde ve sade bir giriş yaptığımı tahmin ediyorum...

1|0
    0|0
  • büyütmeye ne grk varki sıradan doğum günü kutlamasıydı işte..ayrıca bn kendimi 18 hissetmiyorumki 18 yaşını farklı kutlıyım.

0|0
    0|0
    • aile açısından yaşımın önemi hiçbir zaman olmadı. sevindiğim tek şey devlet tarafından da birey yerine koyulmaktı.

• Bir farkı yoktu.

0|0
    0|0
  • Özel bir gun olmadi

0|0
    0|0
  • arkadaşlarımla yemekte kutladık

0|0
    0|0
  • Bir anlamı yoktu reşit olmanın evlenene kadar yine ailemin yanındayım hacı .d

0|0
    0|0
Yükleniyor...