Sizce bu belirtiler hangi hastalığın göstergesi olabilir?

arkdaşlar annemin sağlık sorunları var bayram olduğu içiin hastaneye gdemiyoruz acile götürelim diyoruz hastaneye yatarım die korkuyor. rahatsızlığı bişey yemese bile midesi bulanıyor sürekli kusma isteği var öğürüyor elleri kolları çok kaşınıyor öyleee kollarını kaşıyor. kaşıya kaşıya yara etti ,gözlerinde hafif bir sarılık var yüzü de öyle...halsizlik var bu durum canımı çok sıkıyor ne olabilir acaba bebek de değilki kundaklayıp götürsem yarın artık haberi olsun olmasın ambulans la götürecem hastaneye ama size bir sorayım dedim böyle bir belirti hangi hastalığın göstergesidir ya da yaşayan var mı etrafında bu belirtileri yaşayan...

Güncellemeler:
arkadaşlar annem için dua istiyorum sizden lütfen ...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben merak ettım bak sımdı harbi kötü bir durum olsa gerek bıraksın şimdi inadı götürün acile normal değil o belirtiler.

0|0
    0|0
    • yarın götüreceğim artık sen gitmezsen bn de okulu bırakırım de tehdit ettim mecbur kabul etti

• inş. sonucu güncelleyerek yazarım inş bişey olmaz

• dualarım senınle allah yardımcın olsun herdaim olmayacak korkma heyecan yapmadan direk hastaneye hadi bakalım.

Erkekler Ne Diyor 3

• benim duam kabul olsa gokten para yagardi

0|0
    0|0
  • en onemli sey saglik

0|0
    0|0
  • uyuşma var mı?

0|0
    0|0
    • uyuşma yok sürekli kolları kaşınıyor

• o zaman çok ciddi birşeyi yok alerjiktir..

• yok alerjik değil karaciğer enzimleri yüksek çıkmış tahlilde ama geç kaldı işte bayram tatiline girmeye son gün kala gitti hastaneye

Kızlar Ne Diyor 1

• Gecmis olsun

Kesin hastaneye gitsin!

0|0
    0|0
Yükleniyor...