Bayanlar hiç başınıza geldimi gelse neyapardınız cevaplarınız çok önemli...

birden sizden hoslandığını ve tanımak istediğini söyliyen biri çıksa ve size gerçekten güzel bir izlenim bıraksa bir süre arkadaşlık ettikten sonra siz bazı nedenlerden dolayı arkadaş olarak devam etmek istediğinizi söyledikten sonra size çıkma tekli eden kişi birdaha sizinle konuşmassa tepkiniz ne olurdu ama size çok güzel bir izlenim verip güveninizi kazanan biri olucak ...

0|1
5|0

En İyi Kız Görüşü

• niye bir daha görüşmüyor benimle

sebebini merak ederim

0|0
    0|0
    • peki ondan tekrar bir teklif daha almak istermiydin bir süre zarfından sonra...

• peki bu kadar süreçte beni istemese geç cevap verdiğinde hesap vermesi hiç üşenmeden kırmadan benimle konusması bu süreçte beni ciddiye aldığını gösterirmi..

Kızlar Ne Diyor 4

• Ruh hastası der bacaklarına tekme atardım .

0|0
    0|0
  • Bence sadece bu kizi tavlayabilirmiyim tavlayamazmiyim olaylaridir.. Kendini ispatlamak ister. Ondan sonra hevesi kacar. Beeence

0|0
    0|0
    • bu süre hafta değil tamı tamına 8 ay gibi bir süreyse ve hala arkadas ama konusmaya gelincede ümid verme olayı varsa artık sıkar amaaaa

• len hödük o kdr koştun peşmde şimdi ne oldu derim

1|0
    0|0
  • benden gercekten hoslanıpta sonra bahane bulupta arkadas kalmak ıstıyosa nedenını ıyı bı sorarım mantıklı bı acıklama beklerım

0|0
    0|0
    • peki hoslanan kişi birden sizina rakadaslık teklifinizin ardından sohbeti kesmesi sizde soru işareti bırakmazmı..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...