Zamansız gelen bilgi mesajları hakkında ne düşünüyorsunuz?

tartıştığınız,ayrılma kararı verdiğiniz sevgilinizden' pişmanım bidenem beni affet' şeklinde mesaj beklediğiniz anlarda telefonunuza mesaj gelmesi ile koşturup ekranda BLABLACELL yazısını görüp 20 tl yükle verelim de verelim yazısını görünce ne hissediyorsunuz?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar ki yıllardır herkese aynı mesajları kaktırıp durdular, bizim de onlara bir mesajımız olacaktır..Hz Ash

1|1
    0|0
    • biz demedik mi onlara, reklam mesajlarına tamal etmeyenler bizdendir diye.

• hfdghdfghdfghd

• daha iyisini yazabilirmişim.bu seriyi diriltmek lazım yine :/

Kızlar Ne Diyor 12

• bi ara turkcelli aşkım diye kaydettim ya artık o kdr yalnızdım yane :D

0|1
    0|0
  • "o" diye açarsın mesajı bi bakarsın operatör mesajı , operatör mesajı diye açarsın bigün bi bakmışsınki beklediğin mesaj gelmiş malum kişiden operatörüme bana bu heyecanı yaşattığı için teşekkürü borç bilirim her gelen mesajdaki kalp çarpıntısııı :D

0|0
    0|0
  • aahahhahahah blablacel e koptum:D

evt bnde gıcık oluorum

0|0
    0|0
  • arkadaşımın telinde geyiğine avea diye kaydetmiştim kendimi bi ara. Unutmuş değiştirmeyi. 2gün önce arıyorum açmıyo arıyorum açmıyo:d:d sonra diğer arkadaşı aradım o söylemiş niye açmıyosn diye

0|0
    0|0
  • Küfür ediyorum.

0|0
    0|0
  • Kıyamam :(

0|0
    0|0
  • bana hep kipa atıyo mesaj . çok sövüyorum walla :)

0|0
    0|0
  • Sinir bozucu

0|0
    0|0
  • cidden ya sevgilimden mesaj beklerken gelen bilgi mesajlarına cok gıcık oluyorum

0|0
    0|0
  • evrenin bana mesaj yolladığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 20 tl vereyım onu bana ver dıyesım gelıyordu

0|0
    0|0
  • çıldırıyordum ya ne beklerken ne geliyordu

hay bu mesajların diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Cok defa basima geliyor bu olay ve oyle beddualar ediyorum ki milyar $ lık operatorler 2 günde batabilir :)) Defalarca da müsteri hizmetlerine bu konu hakkinda basvurdum. Acell hattimi Bcell e tasidim ama hala Acell bir sekilde bilgi/kampanya mesaji atmaya devam ediyor. Resmen telefon sapigi gibiler, müsteri cekmek yerine bol bol antipati kazaniyorlar. Maalesef özel hayata saygi sifir ülkede.

0|0
    0|0
  • kızla birlikte gidilen cafe'de zaman hesap ödemeye geldiğinde elini cebine götürdüğün vakit cepten para yerine mendil çıkması hissinin aynısını yaşıyorum.

1|0
    0|0
  • Telefonu kırmışlığım vardır operatörlere olan hıncımdan.

0|0
    0|0
  • ...

yazmaya elim varmadı

0|0
    0|0
  • collezione la aşk yaşıyorum ben, sorun olmuyo

0|1
    0|0
  • telefonumun varlıgını hatırlamama yardımcı oluyorlar

0|0
    0|0