Cevap verirseniz büyük sevaba girersiniz. Bu durumda duygularınız ne olurdu?

faceden fake bir hesaptan bir kızdan size mesaj geliyo sizi her gün gördüğünü sizle konuşmak istedini hoşlandını falan söylüyo sonra adınıda söylüyo kaçıncı sınıf oldunuda söylüyo ( liseli oldunuzu düşünün :) ) sonra siz bu kızla hafiften bir dalga geçiyosunuz ve son olarak şöyle bir cevap alıyosunuz

haklısın ya ben o kadar gerizakalıyım ki seni adam yerine koymuş sana bişiler anlatıyorum sana güvenip herbişeyimi söylüyorum ,senin ne kadar egoist ve sadist oldunu görmeme ragmen hala seninle konuşuyorum... ne söylediysem unut gitsin hiç konuşmadık say ! o çok degerli zamanınddan çaldıgım için affet beni büyük insan !

ne düşünürdünüz sizce saçma bir cevap mı yoksa etkileyicimi kıssacası duygularınız ne olurdu ?

bu olay kuzenimin başımdan geçti .

Güncellemeler:
arkadaşlar siz olayı anlamadınız şimdi benim kuzenimokuldan bir çocuktan hoşlanıyodu ve facede fake bir hesap açıp bu çocukla konuştu duygularını söyledi falan sonra çocuk çok ısrar edince adınıda söyledi sınıfını falanda tabi. daha sonra bu çocuk dalga geçti benim kuzende yukarda yazmış oldugum mesajı gönderdi ve size sorumuz şu ki kuzenimin göndermiş oldugu mesaj nasıl etkileyici basit vs.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• cevap verince neden sevaba girelim anlamadım ya da sorulan soruya cevap veriyoz diye sevapmı kazanılıyo :S

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Saçma bir cevap bence ayrıca sanalda kime güvenebilirsinki örnek vereyim bu site bile fake kaynıyor

0|0
    0|0
  • böyle yapmakla sevap olmaz yazı ile olmaz yani

egoist : bencil

Sadist : başkalarına acı çektirerek zihnen doyum sağlayan kimse.

0|0
    0|0
  • Bir erkek onu yakından takip ediyor. Kuzenin de onu takmamış vs.

0|0
    0|0
  • tabii ki etkiyeci değil, kadın dediğin ağır durmalıdır biraz. kendini satmasını bilmelidir. uzun süre açıklamayacaktı kimliğini, gençte merak uyandıracaktı. ama iş işten geçmiş.

0|0
    0|0
  • dalga geçiliyor olabilir. bir keresinde birkaç arkadaş bana da aynı numarayı yapmışlardı. eğer gerçek olduğunu düşünüyorsa kamera açtırsın. facebooktan kamera açılabilir. saygılar azizem.

0|0
    0|0
  • Saçma salak bir olay okudum pişman oldum

1|0
    0|0
  • Sen git, kuzenin gelsin.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sahte bir hesap açacak sonra hoşlandığını vs. söyleyecek

kim inanır ki

dalga geçildiğini düşünür o da dalga geçer

niye ciddiye alsın

sonra karşı taraf bir de trip atacak haklısın zamanını aldım egoistin bilmem ne diye

yürü git der engellerim

0|0
    0|0
    • iyde kız ismini sınıfını söyledii

• iyde kız onu sevdini söylüyo o abicim diyo olcak işmii

• senden küçük biri seni sevdiğini söylese sende ciddiye almaz ablacım bak olmaz vs. diye konuşacaksın belki de

istememiş işte

• Öncelikle bunu senin gibi bir liselinin başına geldigi cok belli ve de onun cevabi neydi ?

0|0
    1|0
Yükleniyor...