Kızların küfretmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

kızların küfretmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
olmayan şeyi katmazlarsa yakışıyor bazılarına.

0|0
2548

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• Haza Şahsım ve tüm Beyefendiler adına söylerim ki, bizim bakmalara kıyamadığımız, Allah'ın bir lütfu olan o narin ve müstesna yapılarına bu kadar zıt düşen bir hareket sergileyemezler.

Şimdi bu yorumun altına bile okyanuslarda özgür bir kuş misali uçan ve kendini martı zanneden hanımkızlarımız pisleyecek :D:D

3|0
    0|0
  • Yakıştıramıyorum , kadın dediğin zarif olmalı , kabalık hoş durmuyor .

1|0
    0|0
  • Abartıp iğrençleşmiyorlarsa arada falan olabilir, ama küfürü kimseye yakıştırmıyorum. Sadece arada böyle hayatın üzerine karabiber gibi farklılık katmak içini bir tutam.

1|0
    0|0
  • aşırıya kaçmadıgı surece bazılarına yakısıyor =)

1|0
    0|0
  • Yerine göre yakışır. Erkek kıvamında uçana kaçana gider yapan devamlı küfreden kızlar ise iticidir.

2|0
    0|0
  • çok yakışıksız...bayan dednildiginde akla gelen ilk şey zerafet nezaket...ve hasssasiyettir...bu durumda bu özelliklerini kaybeder...insan olanın agzına küfür yakışmaz..özellikle bayansa hiç yakışmaz.

1|0
    0|0
  • böyle arada çok sinirlendiklerinde ulu orta değil ama gerçekten içten gelerek edilen küfürler hariç kimsenin küfür etmesinden hoşlanmıyorum

1|0
    0|0
  • Genel olarak küfür eden kızları sevmem. Ota b*ka küfreden kızlara sinir olurum. Erkeksi davrananların yanına yaklaşmam.

1|0
    0|0
  • Kendilerini Düşürüolar Hele Bi Erkeğin İşitebiliceği şekilde Küfür Etmeleri Yada Okuyabiliceği Herneyse . Olmayan Şeyin Davası .

1|0
    0|0
  • ben sevmiyorum,hele harbiden güzel olan kızların ettiği küfürler..sanki olduğu yere kusuyorlar öyle bir etki yaratıyor bende,çıkıp gidiyorum ortamdan...

1|0
    0|0
  • çok iğrenç geliyodr bana. kızların kaba konuşması bile çok iğrençken bide küfür etmeleri acayıp sinir bozucu birşey.

1|0
    0|0
  • Çekici. Kadın dediğin azıcık atar yapacak.. Fanus kızı sevmem.

2|0
    0|0
  • küfür eden kızların ağzını yirim

2|0
    0|0
  • küfredenleri pek iyi huylu çıkmıyor..

0|0
    0|0
  • Küfür etmeyen bir insan düşünemiyorum .s herkez küfür eder ve etmeli! .d

1|0
    0|0
  • ben yakıştırmam ya sevdiğim kız saf temiz olcak benim için :)

1|0
    0|0
  • Yeri geldiğinde küfür edebilirler sorun değil bence...

1|0
    0|0
  • Bazilarina yakisiyor, ben bi kadin kufur ettiginde guluyorum...

1|0
    0|0
  • itici

1|0
    0|0
  • çok egzantirik küfür edenler beni tahrik ediyor

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 25

• Hiç birimiz mahsum değiliz.Arada bir bizlerde kaptiriyoruz ama küfür ne erkeğe yakışıyor nede kadına.Bazen ağızdan kaçsada biraz konusurken dikkatli olmak gerek.Bazen sözler hançerden tehlikelidir ve başınıza hakaret davaları almayasınız.

1|0
    0|0
  • ya kiz kiza konusurken illaki agzimizdan bir iki küfür kacar konuya göre yada sakasina ama erkeklerin bulundugu ortamda asla ve asla kullanilmamasi gerekiyor.

1|0
    0|0
  • bizde insaniz ya :D

yerine göre bizimde küfür etmeye hakkimiz vaar :D dikkat! yerine göre diyorum ;)

1|0
    0|0
  • Deşarj olmak için iyi geliyor ne yapalım biz de insanız.

1|0
    0|0
  • Kızlar da insan, sinirlendikleri zaman, şaşırdıkları zaman küfredebilir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Sürekli değil, arada -kişiden kişiye değişir- ederim. Yakışmıyor gerçi ama öfke anında çıkıyor yani engel olamıyorum.

1|0
    0|0
  • içimden ediyorum :)))

1|1
    0|0
  • küfretmeyi severim özellikle maç izlerken, karşılıklı stres atmak için küfretmeyi severim..

1|1
    1|0
  • çok itici

0|0
    0|0
  • ben erkeklere de yakıştıramıyorum

0|1
    0|0
  • bir kızın ağzına küfür yakışmıyor bence kız dediğin nazik, tatlı dilli olmalı..

0|0
    0|0
  • erkeklerinki kadar normal

1|0
    0|0
  • Hoş olmuyor.

0|0
    0|0
  • ne geldiyse küfürden geldi başıma zaten

0|1
    0|0
  • ben etmiyorum cunku yakismiyor ve bir bayanin kufur ettigini duydugum zamanda sasiriyorum sanki kahvede yetismis yada genel ev agizi gibi. erkeklerede yakismiyor. Sinirleniyorsaniz agizdan kufur cikmasi yerine ya havle... diyin :D

0|0
    0|0
  • Yakışmıyor küfür erkeğe de kadına da yeterince mide bulandırıcı en komiği de küfürler hep havada kalıyor.

0|0
    0|0
  • Bir bayana yakışmayacak bir davranış olduğunu düşünüyorum.

0|2
    2|0
  • Etsem bile kimse duymaz.

0|0
    0|0
  • Stresi alır edin canlarım.

0|0
    0|0
  • kufur ederım refleks olmus artık bende sahsen

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam