Kızların küfretmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

kızların küfretmeleri hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Güncellemeler:
olmayan şeyi katmazlarsa yakışıyor bazılarına.

0|0
25|48

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• Haza Şahsım ve tüm Beyefendiler adına söylerim ki, bizim bakmalara kıyamadığımız, Allah'ın bir lütfu olan o narin ve müstesna yapılarına bu kadar zıt düşen bir hareket sergileyemezler.

Şimdi bu yorumun altına bile okyanuslarda özgür bir kuş misali uçan ve kendini martı zanneden hanımkızlarımız pisleyecek :D:D

3|0
    0|0
  • Yakıştıramıyorum , kadın dediğin zarif olmalı , kabalık hoş durmuyor .

1|0
    0|0
  • Abartıp iğrençleşmiyorlarsa arada falan olabilir, ama küfürü kimseye yakıştırmıyorum. Sadece arada böyle hayatın üzerine karabiber gibi farklılık katmak içini bir tutam.

1|0
    0|0
  • Yerine göre yakışır. Erkek kıvamında uçana kaçana gider yapan devamlı küfreden kızlar ise iticidir.

2|0
    0|0
  • aşırıya kaçmadıgı surece bazılarına yakısıyor =)

1|0
    0|0
  • çok yakışıksız...bayan dednildiginde akla gelen ilk şey zerafet nezaket...ve hasssasiyettir...bu durumda bu özelliklerini kaybeder...insan olanın agzına küfür yakışmaz..özellikle bayansa hiç yakışmaz.

1|0
    0|0
  • ben sevmiyorum,hele harbiden güzel olan kızların ettiği küfürler..sanki olduğu yere kusuyorlar öyle bir etki yaratıyor bende,çıkıp gidiyorum ortamdan...

1|0
    0|0
  • böyle arada çok sinirlendiklerinde ulu orta değil ama gerçekten içten gelerek edilen küfürler hariç kimsenin küfür etmesinden hoşlanmıyorum

1|0
    0|0
  • Genel olarak küfür eden kızları sevmem. Ota b*ka küfreden kızlara sinir olurum. Erkeksi davrananların yanına yaklaşmam.

1|0
    0|0
  • Kendilerini Düşürüolar Hele Bi Erkeğin İşitebiliceği şekilde Küfür Etmeleri Yada Okuyabiliceği Herneyse . Olmayan Şeyin Davası .

1|0
    0|0
  • çok iğrenç geliyodr bana. kızların kaba konuşması bile çok iğrençken bide küfür etmeleri acayıp sinir bozucu birşey.

1|0
    0|0
  • küfür eden kızların ağzını yirim

2|0
    0|0
  • Çekici. Kadın dediğin azıcık atar yapacak.. Fanus kızı sevmem.

2|0
    0|0
  • küfredenleri pek iyi huylu çıkmıyor..

0|0
    0|0
  • Küfür etmeyen bir insan düşünemiyorum .s herkez küfür eder ve etmeli! .d

1|0
    0|0
  • ben yakıştırmam ya sevdiğim kız saf temiz olcak benim için :)

1|0
    0|0
  • Yeri geldiğinde küfür edebilirler sorun değil bence...

1|0
    0|0
  • çok egzantirik küfür edenler beni tahrik ediyor

1|0
    0|0
  • Bazilarina yakisiyor, ben bi kadin kufur ettiginde guluyorum...

1|0
    0|0
  • çok samimi olduktan sonra yakıştırıyorum :)

1|0
    0|0
  • itici

1|0
    0|0
  • Seni dikerim diyo, bu nasıl terzilik kardesim ya.

0|0
    0|0
  • olmaz bişi..

0|0
    0|0
  • anama söverlerse döverim...

0|0
    1|0
  • Refleksle dışarı kaçanlar dışında eğer alışkanlık haline getirdiyse itici olur.Mümkünse kızlar da erkekler de küfürr etmesin.

0|0
    0|0
  • kızlara hiç yakısmıyor bence ama piyasada erkek fatma çok :D

0|0
    0|0
  • o kız hakkında düşünmeye bile değmez

0|0
    0|0
  • kızlara hiç yakısmıyo yahu ne demek, sokarım ederim demek, çok itici ve sevimsiz bi durum, aşırısı erkektede iyi değil.

0|0
    0|0
  • Yatakta belki ilginç oluyor ama normal hayatta inanılmaz itici. Sırf küfür ettiği için bir hatundan uzak durabilirim, ne kdar çekici olursa olsun. Bu arada çok tatlısın, küfür ediyor musun sen bakim?

0|0
    1|0
  • hiç yakışmıo nefret ediorm

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 25

• Hiç birimiz mahsum değiliz.Arada bir bizlerde kaptiriyoruz ama küfür ne erkeğe yakışıyor nede kadına.Bazen ağızdan kaçsada biraz konusurken dikkatli olmak gerek.Bazen sözler hançerden tehlikelidir ve başınıza hakaret davaları almayasınız.

1|0
    0|0
  • ya kiz kiza konusurken illaki agzimizdan bir iki küfür kacar konuya göre yada sakasina ama erkeklerin bulundugu ortamda asla ve asla kullanilmamasi gerekiyor.

1|0
    0|0
  • bizde insaniz ya :D

yerine göre bizimde küfür etmeye hakkimiz vaar :D dikkat! yerine göre diyorum ;)

1|0
    0|0
  • Kızlar da insan, sinirlendikleri zaman, şaşırdıkları zaman küfredebilir diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Deşarj olmak için iyi geliyor ne yapalım biz de insanız.

1|0
    0|0
  • Sürekli değil, arada -kişiden kişiye değişir- ederim. Yakışmıyor gerçi ama öfke anında çıkıyor yani engel olamıyorum.

1|0
    0|0
  • içimden ediyorum :)))

1|1
    0|0
  • çok itici

0|0
    0|0
  • küfretmeyi severim özellikle maç izlerken, karşılıklı stres atmak için küfretmeyi severim..

1|1
    1|0
  • ben erkeklere de yakıştıramıyorum

0|1
    0|0
  • bir kızın ağzına küfür yakışmıyor bence kız dediğin nazik, tatlı dilli olmalı..

0|0
    0|0
  • erkeklerinki kadar normal

1|0
    0|0
  • Hoş olmuyor.

0|0
    0|0
  • ne geldiyse küfürden geldi başıma zaten

0|1
    0|0
  • ben etmiyorum cunku yakismiyor ve bir bayanin kufur ettigini duydugum zamanda sasiriyorum sanki kahvede yetismis yada genel ev agizi gibi. erkeklerede yakismiyor. Sinirleniyorsaniz agizdan kufur cikmasi yerine ya havle... diyin :D

0|0
    0|0
  • Yakışmıyor küfür erkeğe de kadına da yeterince mide bulandırıcı en komiği de küfürler hep havada kalıyor.

0|0
    0|0
  • Bir bayana yakışmayacak bir davranış olduğunu düşünüyorum.

0|2
    2|0
  • kızlarada erkeklerede yakıstıramıyorum sinir oluyorum

0|0
    0|0
  • Etsem bile kimse duymaz.

0|0
    0|0
  • Stresi alır edin canlarım.

0|0
    0|0
  • kufur ederım refleks olmus artık bende sahsen

0|0
    0|0
  • İgrenc tıksınc kaba buluyorum yakısmıyor

0|0
    0|0
  • yerine göre küfür ediyorum diyenler yakıştıgını söyler ama dediğim gibi yerine göre olmalı

0|0
    0|0
  • hay senin sorduğun sorunun içine :)) oldu mu

0|0
    0|0
  • bana çok yakışıyo.

0|2
    1|1
Yükleniyor...