Kızlar futbolcu bir erkek arkadaşınız olmasını istermiydiniz?

bu soruyu şu amacla sordum ben ve cevremde tanıdıgım futbolcu arkadaşlarımın ilişkisi fazla uzun sürmüyor neden?örnegin futbolcuların uzun kamp yapmaları,en az haftata 3 gün evden uzak kalmaları ve futbocuların cok düzenli bir özel hayatları olması lazım yanı mactan 2 gün önce mactan 2 gün sonra genelde ...yapmak yasak(yasakda degil ama mactakı performansını olumsuz etkiler)sizce neden kızlar hep kacıyor futbolculardan

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• Evet ama bende boş biri değilim zaten bende sıkı sporcuyum ve derdimden haliyle sporcu biri anlar

0|0
    0|0
    • eee cok iyi o zaman seninle kesin iyi anlaşırız:)))

Kızlar Ne Diyor 9

• onur kıvrak 6 yıldır birlikteymişler yeni evlenmiş demekki ilişkisi uzun sürenler olabiliyor hepsi bir değil

1|0
    0|0
    • sen tanıyormusun onuru ve eşini.kesinlikle dogru hepsi bir degil

• hımm evet aydının takımı

• zaten iş yerim var kuşadasında dükkan falan...

• Ben istemem.

0|0
    0|0
    • neden ama?

• Bilmem artık.

• en kısa zamanda düşüncelerini değiştir bence insanlara ön yargılı yaklaşma

• ben isterim aslında hoş olur

0|0
    0|0
  • hmmmmmmm...

0|0
    0|0
  • arkadaslarim var futbolcuama kisilikleri pek saglam olmuyor sevgililerine karsi. o yüzden istemezdim

0|0
    0|0
    • ya varya bu yorumları duyunca insan sevgilisi olmasınıda istemiyor ne yapayım şimdi meslegimi degişeyim cok yanlış düşünüyorsunuz onlarda insan ve ekmek parası için bu meslegi yapıyorlar

• kişiliğini neden kaybediyorlar benim anlamadıgım yer burası cok agır laflar bunlar.bence futbolcularla cıkan kızların fazla rahat oldukları için kafayı yiyorlar bence böylede düşünebilirsin değilmi.

• yok kesinlikle yanlis anlamada neyse burda herseyide saymak istemijyorum yanlisolur. ama sende haklisin kizlar uzaktan özenir ama iste taniyincada katlanamazlar..keske tek sorun bu olsa.zaten bunu sorun eden sevmiyordur

• Çok futbolcu tanıdım o yüzden istemem resmen kişilikleri değişiyor.

0|0
    0|0
    • yapma yaa bende cok futbolcu tanıyorum ama hiç birimizin kişiliği degişmiyor bence sen hiç futbolcu tanımıyorsun

• istemezdim kesinlikle hayır

0|0
    0|0
    • kesinlikle hayır...neden?bu futbolcuların bir kız arkadaşı olmayacakmı

• isterdim neden olmasın

0|0
    0|0
    • bak seni gözüm tuttu ama resimdeki sarı kırmızı sanki biraz olmadı gibi:)

• o yengemiz wesley yolente

• yengeniz demek akşam gösterdi bize yengenizi:)))))))))))

• benim zaten futbolcu arkadaşım var sevgili olarak bilmem kısmet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• nerde oynuyon amatörmü profmu altyapımı

0|0
    0|0
Yükleniyor...