Eski sevgiliniz hiç bir karşılık beklemeden sizi hala sevdiğini söylese, ne düşünürsünüz?

Hiç bir karşılık beklemeden eski sevgiliniz sizi hala cok sevdiğini, aklından çıkaramadığını söylese, seviyor ya da sevmiyorsaniz o an ne yapar, ne düşünürsünüz? (iyi bir şekilde ayrıldınız bu arada)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Hiçbirşey yapmam

2- Pek birşey düşünmem açıkçası tuhafıma gelir bu kadar zaman sonra böyle bir söz duymak ondan, pek de bişey hissetmem...

Ama erkekten erkeğe değişir

-Kimisi direk cinsel yönden çıkar gütmeyi düşünür

-Kimisinin içi acır, eskiler aklına gelir pişmanlıklar olur

-Kimisi tınnamaz dalga bile geçer

-Kimisinin egosu tatmin olur

-Seviyorsada barışıp barışmamayı düşünür

-Sevmiyorsa da kısa sürede iletişimi kesebilir...

Ayrımı iyi yap.

cut.

1|0
    0|0
    • "Seviyorsada barışıp barışmamayı düşünür" demissin.. peki ne kadar süre düşünürsün? Diyelim barışmak istiyrsn, direk yazarmısın geri.. yoksa beklermisin biraz?

• İyimser bakma olaya lütfen... ihtimal olarak söylüyorum...

Bunun süresi yok

-Düşünüp düşünmekten vazgeçebilir

-Düşünüp durur belki sadece

-Düşünüp adım atmaya çalışabilir

Ama standart süresi yok ki bunun ,kişiden kişiye değişen bişeydir...

Erkekler Ne Diyor 5

• gelecek hayali kurabilme ihtimalini gözden geçirirdim.

1|0
    0|0
  • boyle derse hıc bır karsılık beklemıyor mu oluyor?

ya da o hayatında yokken bekledıgı tarzda ılıskı yasayamayıp erkeklerden bekledıgı karsılıgı mı bulamıyor...

1|0
    0|0
    • Muhakkak onu diyen kişi dönmesini icten ister, ama sadece unuttu zannetmesin diye yazıldı... nekadar gurursuz diye düşünürmüsün?

• ya bak diyorum ya ben zaten pek iyi durumda degildim, ve kendimi kandiriyrdum... sende gercekleri soyledin sadece.. daha dolayli bir sekil soyleseydin belki hala umut baglicaktim, acaba seviyormu diye.. o yuzden o sekil soylemende bir sıkıntı yok ;) gercekten sevmis olsaydi hic bir sekil birakmazdi zaten

• ama sen cok masumsunnn ve kalbını kırmadan soylemenın baska yolunu da bulabılırdım bunu bılıyorum... yıne aynı sonucları cıkaracaktın ama en azından daha hafıf bır yol sececektım..kalbını bırden kırmak ve erkekler hakkında bu yasta buyuk bır kusku duymanı hıc ıstemdım...ama gercekten hepsı aynı deıl, lutfen bunu sadece guzel bır tecrube olarak kabul et ve bundan sonrakı ılıskılerınde guvenme konusunda kullanabılecegın bır tecrube var elınde... gulucuk koymana da cok sevındım bu arada:))

• adı ustunde eskı sevgılı buyuk ıhtımalle sende boşluktasın karsılık vereceksın pekı soyle olsaydı...evlenmene 1 hafta var eskı sevgılın yıne aynı seylerı soyleseydı ne yapardın ...bır daha arama derdın bunu denek ıcın evlenıyo mu olman lazım gelecege bak ...

0|0
    0|0
  • bön bön bakarım ona

0|0
    0|0
  • ben nişanlanınca eski sevgilim aramıştı. bir daha sakın arama diye uyarılarda bulunmuştum. bir daha da aramadı zaten.

0|0
    0|0
    • aradan uzun bir süre geçmiş ama... peki ya ayrıldıktan 1 ay sonra falan böyle bişey olsaydı, tepkin aynımı olurdu?

• duruma gore gorusurdum demissin... hangi durumda gorusmezsin?

pekii sende o kisiyi hala seviyrsan, ozaman neyaparsin?

• beni aldatmış olduğu için ayrılmışsak görüşmek istemezdim. eğer onu çok seviyorsam aldatma nedeniyle ayrılık hariç tekrar görüşürdüm.

Kızlar Ne Diyor 3

• iyi de ayrılsam kötü de ayrılsam geçmiş geçmişte kalmalı

bir şey düşünmem

1|0
    0|0
  • Olur da olmaz da ne desem yalan olur .

0|0
    0|0
  • tepki vermez susar sadece

1|0
    0|0
Yükleniyor...