Siz olsanız ne yaparsınız?

diyelim ki sevgilinizden ayrıldınız ayrıldıktan kısa bir süre sonra onun en yakın arkadaşı yanınıza gelip sizi sevdiğini ve sizinle çıkmak istediğini söylüyor. bu durum karşısında tepkiniz ne olur ve ne yaparsınız

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle ilişkiler sağlıklı olmaz.Kadın eski sevgilini hırs yapmış,senle çıkmak isteyebilir.Ya da seni denemek istemişlerdir.Bütün kezbanlar toplandık,böyle bir plan yaptık diye yüzüne vura da bilirler.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kabul etmezdim.Onun çevresinden birisiyle olmazdım.

0|1
    0|0
  • Tepki mi gösteririm adam olsa en yakın arkadaşının eski sevgilisi bile olsa böyle bir şey yapmaz.

0|1
    0|0
  • Sen nasıl adamsın lan en yakın arkadaşının eski sevgisine bunları söyleyebiliyorsun.Kusura bakma ama senin gibi bir şerefsizle işim olmaz derim.

0|1
    0|0
  • küfrederim

0|1
    0|0
  • asla kabul etmem senin kaliteni düşürür başka kimse kalmadı mı bence uzak dur ondan

0|1
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum zaten hem belki bir gün sevgilim geri döner diye bekliyorum

• belkide sizi ayıran o kızdı.fırsatçı derim.ağır konuşurum.

0|1
    0|0
    • bu devirde her şey olabilir doğru söylüyorsun

Erkekler Ne Diyor 1

• tepkim şaşırmak olurdu ama kabul etmezdim.çünkü eski sevgilinin en yakın arkadaşı ile çıkıyorsun.hem o 2 kızın arkadaşlığını bozarsın hem de en yakın arkadaşıymış ister istemez birbirinizi görürsünüz.moralin bozulabilir.asla kabul etmezdim

0|1
    0|0
Yükleniyor...