Çabuk parlayıp gemileri yakanlardan mısınız ?

İlişkilerinizde çabuk parlayıp gemileri yakanlardan mısınız?Yoksa sabırla alttan alanlardan mısınız?

Bazen sinirle gemilerini yakanlar bitti deyip noktayı koyanlar gece olup başını yastığa yasladığında okyanusta yalnız başına kaldığının farkına varır bazen de yakılmak üzere yeni gemiler arar...

Sizin ilişkileriniz nasıl ilerliyor?

0|0
4|15

En İyi Kız Görüşü

• Ilişkiyi yalama yapmaktan oldum olası kaçmışımdır. Bir kere biterse zaten o ilişki kafadan bitmiştir. Benim karakterim böyle. Karşımdakine de bunu en aşikar şekilde yansıtırım.

En son ki ilişkimde de hiç böyle bir durum yaşamadık. En son ben bitirdim, tam bitirdim. O da bunu bildiğinden başlaması adına hiç üstelemedi ya da durumu irdelemedi. Olması gereken de buydu.

Her konuda fevriyim. Çabuk parlarım ama söz konusu ilişkim olunca bu durumda istisna kullanıyorum. Biraz daha ince düşünürüm çünkü ilişkiler benim için ciddiyet gerektiren bir durumdur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İspanyol Armadasını yakan İngiliz Kraliyet Donanması gibi olmadım hiç bir zaman..Lakin güvertede tedavisi imkansız bir veba varsa o gemiyi yakmaktan da çekinmem..

0|0
    0|0
  • sabırlıyımdır. hem de çok. ama onunda sınırı var. daha sonra tamamen bağları koparırım. ger dönüşü yok.

1|0
    0|0
  • gemide filmi kadar rahatım

0|0
    0|0
  • kırmızı çizgilerim vardır onu gecerse şans vermem

1|0
    0|0
  • sabırla alttan alıyorum. eee ne de olsa işin ucunda portekiz vatandaşlığı var.

0|0
    0|0
  • çok gemiler yaktım ve hiç pişman değilim...

0|0
    0|0
  • pok gibi ilerliyor hatta ne ilşkisi buna ilşkimi denir yahu kiminki doğru sanki hadi ayrılalım tamam olur

0|0
    0|0
  • haksızlığa karşı çabuk sinirlenebiliyorum ama diğer konularda artık eskisi kadar parlamıyorum daha sakinleştim

0|0
    0|0
  • evet oyleydim sonra degisecem dedim sabrettim sabrettim azittikca azitti anladimki susarsan pok yemege mahkumsun dire sifonu cekeceksin

0|0
    0|0
  • eğer karşımda ki kişi ile tartışıyorsam benden özür dilemesi için hala bir şansı vardır.

0|0
    0|0
  • bana ters gelen bir şey yaparsa çabuk parlarım;)

0|0
    0|0
  • çabuk parlar çabuk sönerim

0|0
    0|0
  • oldukça sabırlıyımdır. olabildiğince alttan alırım malesef. bu huyumu hiç beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • veriyorum odunuu

0|0
    0|0
  • Önce alttan alırım, çok üzerime gelirse direkt keserim cezayı. Pire için yorgan yakan birisiyim.

Yalnız kalmak, özlemek, sarılmak, canının yanması... Sorun değil. Daha önce yaptım, gene yaparım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...