Fatih Terim ve Avrupa Şampiyonası...

Malumunuz Abdullah Avcı ile dünya kupası şansını zora soktuk ve değişime giderek Fatih Terim ile yola devam edilerek zoru başarmaya çalıştık. Başarmamıza ise sadece 90 dakika kalmıştı ve atamayana atarlar olayı ile baskı altına aldığımız Hollanda'ya maalesef 0 - 2 yenildik.

Forvetlerimizin kişisel beceriksizlikleri ile kaybettiğimiz bu maç sonrası avrupa şampiyonası için ümidiniz var mı?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Bireysel olarak maç kazanılmayacağı için bireysel olarak hata kavramını kabul etmiyorum ne olduysa takım olarak oldu ve Abdullah Avcı döneminde kaybettiğimiz puanlarda büyük etkendi baştan Fatih Terim olmalıydı

0|1
    0|0
    • Ben aslen cümlenizin başını savunuyorum. Takımın başındaki kişiye saygı duyarsın ya da duymazsın ama sen profesyonel bir futbolcusun ve ligde şampiyonluk için değil tamamen ülke başarın için oynuyorsun. Bazen futbolcular başlarındaki sevmediği kişiyi yollamak için kayıpları tercih ediyorlar. Oysa kendini salmak yerine alman disiplini içinde oynamış olsalardı şuan gruptan çıkmış olurduk...

• Ülkeler arası değişik sistemler var işte Almanlar disiplinliyken bizde o kavram pek iş görmüyor

Kızlar Ne Diyor 1

• avrupa şampiyonasında da başarı gelmez bu futbolcularla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sıfırdan başlayacak bir grup için neden ümidim olmasın ki?

0|1
    0|0
  • Her şampiyona için malesef böyle umut bağlayacağız ..

0|1
    0|0
    • Aslında dünkü maçtan ben zevk aldım. Sürekli saldırmaları , Hollanda'ya nefes aldırmamaları ve yüksek tempo muhakkak açık verecektir. Zaten onlarda Türkiye'nin saldırmaktan başka çaresi olmadığını bildiğinden bunun üzerine dayalı futbol oynadılar.

• fatih terimin ank :) n m olucak

0|0
    0|3
Yükleniyor...