Hiç tanımadığınız bir erkeğe hoşlandığınızı nasıl belli edersiniz ?

Mesela yolda gidiyorsunuz bir erkekle gözgöze geldiniz ve hoşlandınız nasıl belli edersiniz ? ya da belli etmeyip ondan bir atak mı yapmasını beklersiniz ?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• göz kırparım

0|1
    0|0
    • senin cevaplarına hastayım valla gayet açık ve net helal olsun :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Allah aşkına yolda giderken hoşlandığım adamdan ne hayır gelir.. Veya yolda dikkatini çekmek için havalara zıplayan kadına bir erkek ne şekilde bakar, o süreçten ne beklenir ki? Ama şayet sadece hoşlanıp fena parça diye düşünüp sadece cinsel arzuları olan bir bayansa fazla şebeklik yapmayada lüzum yok, gidip pardon diyip açık açık niyetini söylerse hem daha az yorulur hemde zamandan kazanmış olur.. Adam şayet kadını reddetmediği sürece o arada harcadığı efor ona daha sonra yol su elektrik dönecektir ;)

0|1
    0|0
    • sormamın amacı bir bayanla hergün aynı saatte karşılaşıyoruz kızı bir türlü çözemedim bir gün pas veriyor bir gün sanki görünmezmişim gibi davranıyor bende elektrik alamayınca yanaşmıyorum zor bir kız onu anladım belkde bana çekici gelen zorlugudur bilemiyorum

• Orda olayın şekli şemali değişir :). 1. Bu kız pas veriyor derken ne yapıyor?

2. Nerde ne sebeple karşılaşıyorsunuz?

• Genelde hiç tanımadıklarımdan hoşlanmam.

0|1
    0|0
  • Yolda gidersen oyle hemen bir bakmakla hoslanacagimi sanmiyorum ha cok yakisiklidir döner bida bakarim :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir sey olamaz. Olsa da belli etmeyen tiplerdenim.

0|2
    0|0
  • gözlerinin içine bakarım ama sık karşılaştığım ve çok hoşlandığım biriyse

0|0
    0|0
    • peki sana ne şekilde yaklaşmasını isterdin o kişinin sonuçta diyalogunuz yok ?

• hiç tanımadığım bir erkekten hoşlanabilecek kadar uçuk olamadım ((:

0|0
    0|0
  • Bir seferlik birseyse orali olmam. Surekli karsilasiyorsak, tebessüm ederim =)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hacı profilindeki 1 . resim 10 numara sırf bu yüzden sorunu 5 ledim <3

1|1
    0|0
  • yoo genellikle hoşlandıgımı belli etmem

i*nemiyim anasını satim hjaksdlas :D

1|0
    0|0
  • hacim işin aslı soruya baktım,profilde görünen cinsiyete baktım aklıma hiç iyi şeyler gelmedi doğrusu :D

0|0
    0|0
    • ne gibi ?

• bak farkındaysan ben kızlara sordum dostum tipim herçek bir erkek tipidir nasıl baktın bilmem 3 numara saç ve kirli sakal he soruyu yanlış anladın sanırım ben açıklama getireyim sürekli gördüğüm bir kız var iyi ve temiz bir kıza benziyer zor bir kız çözemedim onun için tiyo alıyorum

• ha öyle desene be kardeşim.Yok zaten tipine bir şey demedim ki haddim değil :) Genelde göz teması kurarlar ama zor kız diyorsan hoşlanıp hoşlanmadığını anlaman biraz zaman alacaktır.Bol şans..

Yükleniyor...