Bir çocuk sizi şu şekilde seviyorsa ne yaparsınız?

sınıfımda yeni tanıştığım ( 1 ay oluyor ) yakın arkadaşlarım arasına aldığım bir çocuk var bana gerçekten çok iyi davranıyor. iltifat ediyo felan filan. onu gerçekten en yakın arkadaşlarımda görüyodum. bu çocuk benden hoşlandığını söyledi . bu çocugu arkadaş olarak gerçekten seviyorum ama o anlamda sevmiyorum onu geri çevirirsem aramızın bozulcagına felan inanıyorum sizce napabilirim

not: çocuk yakışıklı değil bu arada sfsfdsdgsdgfsadsfd

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kafanda silmişsin zaten adamı, hayır de, zaten onun gönlü sana düşmüşse, artık 1 tarafa acı çekecek

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Teşekkür ederim senin gibi iyi birinin benden hoşlanması gururumu okşadı ama biz arkadaş olarak devam edelim; bende seni çok seviyorum kaybetmek istemem ama gönlüm sende değil de. Onu utandırmadan konuşursan herşey yoluna girer belki.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bu çocugu geri çevirirsen arkadaş kalmak ona kötülük olur

Bu çocugu kabul edersen istemsiz olarak kendini huzursuz edeceksin

Duygusal davranma, üzülsün bozulsun gerçekle yüzleşsin.

1|0
    0|0
  • onu kırmadan bunu söyle. ayrıca cocugun tipine aldanma be kızım. ben nelerini gördüm, kız manken gibi hatun erkekte tip yok, erkekte tip var kızda yok. yürekler bir olsun. fiziki yapi bir sekilde bozuluyor nasılsa.

1|0
    0|0
  • hoşlandığını söylediği anda tepkin ne oldu peki

1|0
    0|0
  • Gülüşünü hiç beğenmedim. inşallah sınıfta kalırsın

0|0
    1|0
    • yapmacık bir insan gibi :) :D şu şekilde gülmüyorum. öyle gülenleride çok yapmacık buluyorum

• geri çevir.

1|0
    0|0
  • he de geçç :D:D

1|0
    0|0
  • arkadaş kalalım de olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • bence içindeki sevgisi fazla büyümeden anlat arkadaştan öte bişey olmayacağinı..

0|0
    0|0
  • Dipnot: beyaz atlı prensi bekleyip seyise bakmazsan ata kalırsın :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...