Akp döneminde sporun çöküşe geçmesi?

var mı böyle bişey arkadaşlar sizce,spor çöküşe geçti mi bu dönemde?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiyenin sporda bilinen tek başarısı UEFA ve süper kupanın Türkiyeye gelmesi, AKPnin spora zerre kadar katkısı yok, olimpiyat stadı açsan olimpiyat tesisleri kursan neye yarar, olimpiyata katılan futbolcuların yarıdan fazlası dopingli çıktı

0|1
    0|0
    • çok doğru söylüyosun kardeş katılıyorum.

Kızlar Ne Diyor 4

• tamamiyla sacma buldum acikcasi, hic sanmiyorum bu gece burak aptal olmasa sportif basarimiz vardi, aziz yildirim ve arklari sike yapmasa futbolumuz temizdi, bazi oyuncular doping kullanmasa vb... arasam yine akpye yuklemeymiyorum yani yine.. (hicbir siyasi partiyi tutmuyorum)

0|1
    0|0
  • Siyasetle sporun karışması sayesinde evet çöktü bunun sebebi de taraftarlardır maç esnasında siyasi sloganlar atmaktan ne anlıyorlar acaba?

0|0
    0|0
  • dibe vurdu resmen

0|0
    0|0
  • şikeyı masumlaştırmaya aklamaya çalıştılar kişilerle kurumlar ayrılmalı denilirse al sana spor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadece spor değil AKP döneminde herşeyde çöküşe geçtik

Şikenin üstünü kapattılar

Beşiktaşı batıran bir adamı TFF başkanlığına getirdiler

Böyle bir zihniyetin olduğu ülkede sporda başarılı olamayız

0|0
    0|0
  • benim kalemim kayboldu nerde tayip baba?

Akp nin eleştirdiğim tek bir yönü var bilime ve teknolojiye gerekli yatırımı yapmadı.

Üs üste seçilince belki uzun vadeli planlar yapar dedik ama olmuyor. türk kafası uzun vadeli çalışmıyor arkadaş. AKP ile ilgili degil bu.

MÜhendisligi bitirdi bu ülkede.Pek çok meslek taşımız yurt dışına gidiyor mecburen. Mühendisler ustaların aldıgı maaşı almıyor bu ülkede. güler misin aglarmısın.

bundan sonra akp ye oy yok verirsem 2 olsun.

ama başka adam gibi partide yok zannedersem bundan dolayı kazanıyor.

0|0
    0|1
  • kasımpaşaspor gayet iyi :)

0|1
    0|0
  • devletin spora onem vermemesini eleştirirsin de oyuncular oynamıyorsa akp ne yapsın

0|1
    0|0
  • çokta alakalı olduğu söylenemez yer ve alan var gerekli olan işi bilen antrenör yok en büyük sıkıntı orda

0|0
    0|0
  • tamam arkadaş bende sevmiyorum partiyi ama bukadarda tadını kaçırmayın ya herşeyde

0|0
    0|1
  • herşeye akp karıştırmayın be arkadaşım tamam sevmiyosunuz anlıyorumda oynamayan adamlara akp napsın. akpmi diyor dünya kupasına gitmeyin diye

0|0
    0|0
  • lan şu akp bir gitsede herkez bir kurtursa ozaman kime pok atacaksınız

0|0
    0|2
    • valla bence de bir gitsin yaa..

• abi ülkede adam yok.bir kere maddi çıkar peşinde olmayacak.2. otoruşu,kalkışı,konuşması,bakışları tam bir lider profili çizecek.3. anayasanın ilk 3 maddesine sıkı sıkıya bağlı olacak. 4. kağıt üstündeki,halka inmeyen tarzda siyaset yapmayacak,halkın sorunlarını anlayamayanlardan olmayacak,halkı bilecek,örf adetini tanıyacak. konuşulacak çok şey var ama ülkede kesinlikle lider yok. ama tayyip erdoğan kim ne derse desin bir liderdir.ama yanlış siyaset izliyor..

• atacak birilerini bulu gavatlar

• ne kadar saçma konuşuyosnz

0|0
    0|1
Yükleniyor...