Beni kullandın diyen kızlar o an yaşarken kullanıldığını veya kullanılmış hissine kapılacağını düşünmüyor muydu?

arkadaşlar günümüzde çoğu ilişkiler genelde yatak macerasıyla süregider. buna saygı duymak gerek elbetteki. fakat irdelemek istediğim konu şu. bi kadın erkekten ayrıldıktan sonra veya erkek ondan ayrıldıktan sonra neden "Beni kullandın hayvan","aşağılık herif sana nelerimi verdim" gibi cümle kurar?

Yani o an yaşarken kullanıldığını veya kullanılmış hissine kapılacağını düşünmüyor muydu? Hep mi erkekler suçlu yani?

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

• yetişkin insanlar için sevişmek yatak macerası değildir öncelikle ergen mantığından kurtulalım.macera başka birşey kelime anlamı malum.ikincisi bir kadın seviyorsa ve birlikte oluyorsa manyak mı paranoyak mı kötüniyetlimi beni kullanıyor mu diye düşünsün.zaten adam olan erkek hiçbir kadına kullanacağı obje gözüyle bakmaz.bakıyorsa da bunu muhtemelen belli eder, ha bazıları iyi maske takar anlaması uzun sürer veya bir erkeğin adam olup olmadığını anlamak için de maalesef denemek gerekir.maalesef.ve birçok erkek kendisiyle birlikte olmayan kadınları tercih etmiyor bu devirde. şimdi bu ne perhiz bu ne lahana turşusu..anlamadım yani ne demek istediğini anlayamadım daha doğrusu anlam veremedim.karşısındaki adama dürüst olan beklentisi olan kadını o erkek 3 günde bırakırsa veya aldatırsa bu sözü ancak o kadın söyler.erkeğin yalancı olduğu ihtimalini düşünen kadın ya birlikte olmaz yada kullanılma ihtimalini göze alarak birlikte olur ki o zaman da bu kelimeleri söylemez.

0|0
    0|0
    • aldatmayı klasman dışı tutsak diğer türlü haklısın...

• ya hesap yapan tipler de var tabii maalesef onlar kadınların yüzkarası.hani bekaretimi verirsem erkek vicdan yapar beni terkedemez. ama öyle bir şey yok o eskidenmiş babalarımız dönemindeymiş.şimdi erkekler hiçbirşey düşünmüyor.kısacası her kadın bireysel düşünerek hareket etsin.herzaman bitebileceğini yalnız kalabileceğini ve aslında yalnız olduğunu düşünerek hareket etsin.kendi bedeni ile ilgili kararları da kendi versin.erkeğin istemesini ısrarını dikkate almasın.en güzeli bu bence.

• ne hareket etmesi ya. onların libidosu tavan yaptı mı hareketin mahiyeti bile belli oluyor:D

Kızlar Ne Diyor 18

• ben bu konuda kesinlikle suçu erkekte bulmuyorum. ikiside hatalı aşık oldun sevdin güvendin diye herşeyini vermen mi gerekiyordu iradene sahip çıksaydın sonuçta evlilik sözleşmesi falan yapmadınız ki herşeyini veriyorsunda sonra kullandın diyorsun yapmasaydınn zorla mı yaptı

0|1
    0|0
  • Ülkemizde Kadınlar ilişkide cinselliği genellikle erkeğin istekllerine karşılık verme amaçlı yaşıyor.. Bir nevi erkeğini kaybetmeme elinde tutma mantığı.. Yani aslında yaşarken kendi istekleri doğrultusunda gerçekleşmediğinden sonra beni kullandın gibi kelimeleri kullanıyor yoksa ortada tecavüz falan yok kadında istedi ama amaç farklıydı :)

0|1
    0|0
  • direk cevap veriyorum o halde..

kendini mal olarak gören insandır bunu diyen

tabi unutmadan.. link

0|0
    0|0
  • kullandırmasaydı o zaman

0|0
    0|0
  • Bana göre onu diyen kız da, onu dedirten erkek de aynı markanın MALları. ;)

0|1
    0|0
  • bende o sözü anlamıyorum sanki silah zoruyla girdi yatağa,izin veren kendi kullandın diyen yine kendisi... bi kullanılmışlık varsa iki taraflıdır

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum... mutualist bir ilşki yaşanır ama ayrılık olunca erkeğe parazit muamelesi yapılır gıcık oluyorum bu duruma...

• Hayırlı insanlarla karşılaştırsın Allah.

0|0
    0|0
  • erkek evlenme vadi veriyor aşkım seni seviyorum seni asla bırakamam diyor ilişkiden sonra ayrılınca kız ne düşünür haksızmı hani vaadler aşk boş hakediyorlar o lafı erkekler

1|0
    0|0
    • saçma:S benim için sıradan bi sözdür bu her söze inanırsa böyle kız o zaman gelen geçene verir:)

• ama insan aşık olduğu kişiye inanmak ister zaten onun olumsuz davranışlarını bile görmez nedemişler aşkın gözü kördür

• ergen stayla

0|0
    0|0
  • ikisinde de suç bence

0|0
    0|0
  • hayır değil kadın her şeyi isteyerek yapar. "sana nelerimi verdim" tarzı cümleler belki vicdan yapıp döner diye söylenen cümlelerdir. İnanmayınız

0|0
    0|0
  • boyle bi cumle kurmadım kurmamda sevgilim herseyim 4 senedir hayatımda <3

0|0
    0|0
  • Kendını kullandırtan kızdada suc var.Kullandırtmasaydı acımıyorum oyle kızlara

0|0
    0|0
  • o halde bende onu kullandım sevişmek güzeldi

0|0
    0|0
  • hatta tecavüz etti diye dava bile açılabilir bence. biraz yıpratıcı bir süreç olsa da müstehaktır.

0|0
    0|0
    • Araştırmalar sonucu bir zorlama oldugunu gorduğunde yazık olur o kıza.

• bu konuda bişeye şahit oldum kız erkek arkadaşını tecavüz etti bana diye dava açtı. haksız cıktı. nelerini araştırıyorlar senin dediğin kadar basit değil o iş. çocuk şahsına iftiradan ters bi dava açsa kızı süründürürdü ama merhametine geldi... savcı adli tıpta vajina kaslarına bile bakıtıyor..

• başkasıyla zorla birlikte olursa o zaman iş sakat herkes o kız kadar saf değil.

• kaybetmemk için yapıyorlar çoğu zaman o yüzden bu cümleyi kullanıyolar

0|0
    0|0
  • o yaşarken aşık olduğu için birlikte olduğunu sanıyordu nerden bilsin sadece kullanmak için rol kestiğini?

0|0
    0|0
    • hııı hıı. sen de haklısın. hayatın herşeye gebe olduğunu unut. tadını cıkar sonra erkek kabahatli öyle mi?:D

• karşımdaki benim davrandığım gibi davranamaz çünkü ben kendimi kullandırmam...

• umarım :)

• kadınların erkeklerden daha fazla zevk aldığı tezine dayanarak söylüyorum; erkekler, kullanıldık diye çemkirme hakkı sizlerindir! hakkınızı sonuna kadar savunun!

1|2
    0|0
    • hah bak sana bu konuda %1500 katılıyorum. Alnından öpülesi insan. bunu ben de biliyorum. ama bizim erkekler ne zaman uyanacak bilmiyorum:)) teşekkür ederim cevabın için.

• örgütlenin gençler, ben sizi destekliyorum.

• eyw. salty girl:D

Erkekler Ne Diyor 11

• İnsanlar terkedilmeyi hazmedemiyorlar bu sebepten de , kullanabilecekleri ne var ise ona başvuruyorlar .

Beni kullandın , duygularımla oynadın , beni oyaladın , zamanımı çaldın v.b .

0|1
    0|0
  • Hayat bu sen onu o seni kullanır. Biri bagırıyorsa diqerine o biri kendini bi halt sanıyodur durum bu :-D

0|1
    0|0
  • valla feminist değilim yalaka da değilim ama kız terketse bu sefer erkek kıza or.spu diyecek.

takılmamak lazım.ama kadınlar tehlikeli varlıklar.mutlaka ayrılırken bile vicdan yaptırır.mutlaka mağdur edilen onlar olmalıdır.

1|1
    0|0
  • ilşki yaşanırken olay gayet mutualisttir fakat ilşki bitince erkeğe parazit muamelesi yapılır gerçekten ayar olduğum bir durumdur bu...

0|1
    0|0
  • aklında sadece genital maceralar kaldıysa söyleyecek pek de birşey yoktur herhalde..

0|0
    0|0
  • o kendine bağlamak için söylenen ucuz numaradır tecavüz olsa bidemek değil

0|0
    0|0
  • yok yaa demezleer, ama sen kullanırsan derler yani, ihtiyacını görüp sadece sex için beraberdim senle havası saçarsan, öyle demeside normal olur :)

0|0
    0|0
  • katılmıyorum o ilişkideki boyuta bağlı mesela ben tam tersini diyen erkek de duydum :) beni kullandı sonra da paçavra gibi attı aynen bu cümleyi söyleyen birini tanıyorum:)

0|0
    0|0
    • doğrudur. o erkek zeki birisi işte. ;)

• zekiiiiiiiii derkn

• selçin çok kötü bir yazın var telefondan yazdın galiba:S soran senin de yorumunu anlamadım valla erkeğin neresi zeki acaba? kız bunu kullanmış hediyeler aldırmış sonra sıkılınca da ayrılmış işte

• Kimse başkasının altına yatıp kullandın demesin kafanıza silah mi dayıyorlar yapmayın kardeşim

0|0
    0|0
  • yooo bu cümleleri herkes kurmuyor ... haince kullanan kadınlar sayısında artış var .

0|0
    0|0
  • erkekler daha çok kullanılıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...