Sizden kopan, ayrılan birisine; "dön" diyebilir misiniz?

sevdiğiniz olsun,arkadaşınız can dostlarınız olsa kötü birşey oldu ayrıldınız veya kavga ettiniz aranız açıldı peki ona "geri dön" dermisiniz?

kusura bakmayın aşka açtım.

• GERİ DÖN DERİM...
    50% (7)43% (6)46% (13)Oy Ver
  • GERİ DÖN DEMEM...
    50% (7)57% (8)54% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

Erkekler Ne Diyor 16

• eğer hatalıysam ben derim o hatalıysa yine derim dedim de ama onun da sınırı var

0|1
    0|0
  • hayır birinden soğudum mu bir daha aynı olmaz. mesela arkdaşım yalan söyledi bu gün telefon vs açtı açmadım...

0|1
    0|0
  • Geri dön demek kolayda dönermi acaba.

0|1
    0|0

• GERİ DÖN DEMEM...

0|0
    0|0
  • Dön derim. N'olur dön de derim. Dönsün kalbi kırılmasın yeter ama onu üzüyorsam varsın gitsin mutlu olsun yeter.

0|0
    0|0
  • Mesele onun dönmesi değil yeğen

Mesele nasıl döndüğü...

0|0
    0|1
  • hiç bir zaman eskisi gibi olmayacağı için , geri dönmesine gerek yok ...

0|0
    0|0
  • evet derim.

0|0
    0|0
  • kötü olan şeyin sebebi eğer gidense...sadece 15 dakikalığına dönmesini söylerim;)

0|0
    0|0
  • geri dön demem

0|0
    0|0
  • Çok kez dedim :D

0|0
    0|0
  • Geri dönderim sonra ben sittiredeyim diye

0|0
    0|0
  • Gerek yok bence Giden Siktirsin Gitsin ;)

0|0
    0|0
  • GERİ DÖN DEMEM...

0|0
    0|0
  • geri dön asla demem ...benden gitmeyi göze aldıysa yapacağım birşey yoktur...sene 2004 üni zamanları ...bir kız var sınıfta fakülte peşinde ama ben sallamıyorum..inceden bakışıyoruz...neyse çıkmaya başladuık birgün geldi seninle konuşacam dedi...hayırdır ayrılmak mı istiyorsun dedim düşünüyorum dedi...düşünüyorsan bazı şeyler bitrmiştir Alalah yolunu açık etsin dedim ve terkettim...arkama bile bakmadım...deli gibi seviyordum 2.5 sene kendime gelemedim okulumu 1 sene uzattım ama dön demedim...

0|0
    0|0
  • bilmiyorum dön derdim heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...