Milli Takimimiza ne oldu böyle ?

2008 Yilindan beri malesef Futbolda cok basarisiz olduk sorun ne, gercekten cok üzüldüm yine elenmemize ? Sizce sorun ne Fatih terim geldi yine durum degismedi

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Olay ne biliyor musun?

Olay aslında hep büyük takımlardan alınan futbolcular.

Değiştirmek istememelerini anlamıyorum.

Herhangi bir büyük takımdaki futbolcu o büyük takımda oynarken takımdaki arkadaşlarının görev yerlerini biliyor kime psas atacagını biliyor. falan falan. ona göre adapte olmus. sen o iyi oynuyor sanıyorsan en az o takımdan 4 kişiyi yanyana oynatman lazım

Ayrıca genclere gökhan cenk olcan olacy bunlara yer vermezsen elinden kalır takım

neyse ya. zaten belliydi takım hollanda rahat oynadı. biz sadece koştuk. koşmak yetmiyor. hatta koşmak mantıksız.

teknik şart

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Fatih hoca elinden geleni yaptı ama biz takım olma bilincini oturtamamışken başarılı olmamız biraz hayal kalır

0|0
    0|0
  • Ne olacak

Hücuma çıkarız kalenin önüne geliriz son vuruş yok

Yaptıgımız pas tarzı ancak geriye geriye :)

Pas hataları da cabası.

Orta saha varla yok arasıydı

Hollanda iyi top çevirdi...

Bu şekilde olmaz, hırs yetmez, hırs bile göremedim ben gerçi, Tek gerçek Umut Bulut...

0|0
    0|0
  • Hep böyle idik.

0|0
    0|0
  • sen önüne gelen dandik takımlara mağlup ol puan ver 2.cilik başarıdır diye övün milleti kandır sonra ne oldu diye apışıp kalırsın !

0|0
    0|0
  • Sorun taktik. Taktikli oynamiyoruz, futbolcu aliyor ayagina topu sanki sahada sadece o kos babam kos sonrada yenilince biz ne yaptik. Taktik yok bizim turk fulbolcularinda avrupa futboluna nazaran.

0|0
    0|0
  • fatih terim geldi durum değişti. 6 maçta 7 puan toplamış takımı tekrar potaya soktu. hollanda ile yarışabilmemiz için onlar kadar yetenekli futbolculara sahip olmamız gerekiyor. dünyanın en iyi sağ açığını hasan ali'yle savunuyoruz. en büyük sorun alt yapıda.

0|0
    0|0
  • Esegin zükü oldu

1|0
    0|0
  • demirörene buzlu badem ikram edeceğim.

terimde moral mi bıraktınız ki başarı beklersiniz ? terim Galatasaraylıdır. Ölümünedir. Ruh yaratan isimdir. Siz bedeni ruhtan ayırırsanız başarıyı neresinden bekleyeceksiniz ?

Hikaye.

0|0
    0|0
  • herkez elinden geleni yaptı helal olsun ama türbinlerin dediği gibi böyle gelmiş böyle geçecek ( abdullah avcı gibi ruhsuz hocalar ) halen gelirse bu şarkı dilimizden hiç düşmeyecek

0|0
    0|0
  • fatih terime takım bırakıldığında ölmüş bir takımdan mucize istenmişti. ama olmadı.

0|0
    0|0
  • Fatih terim zaten enkazı devraldı, bence yine de başarılı, hojdonkun yerine direk fatih terim gelmeliydi, Türk milli takımına yabancı teknik direktörden hayır gelmez

0|0
    0|0
  • Nazar değdi :) şanssızdık. Olmayınca olmuyor. HAyırlısı buymuş deyip önümüzdeki maçalara bakıcaz:)

1|0
    0|0
  • türkiyenin futbolu işte bukadar açık ligimizin kalitesi işte dandik futbolculuk

0|0
    0|0
  • 2 tane dünya çapında yıldızımız olmadığı sürece Mancini'de gelse birşey olmaz.

0|0
    0|0
  • türkiyede futbol şikeyle oynanıyor da ondan. avrupa maçlarında da berbat oynuyoruz gayet normal

0|0
    0|0
  • Terim geldiğinden beri değìşti tabi ama hollanda bu sonuçta elindeki mal çürükse mühendis napsın :)

0|0
    0|0
  • Futbolcular günlerinde değildi.

0|0
    0|0
  • yetenek ve şans.

0|0
    0|0
  • hiç şaşırmadım ben :)

0|0
    0|0
  • Fatih Terim Başbakanın sözüyle Galatasarayın önünü kesmek için yapılan operasyona ortak oldu şimdi otursun evinde 2016 yı beklesin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Bugun ben sunu anladim antrenor ile alakasi yok. Oyuncularda is yok. Burak Yilmazin milli takimda isi ve yeri yok. Adam bos topu bile tutamiyor, gol atmasini beklemek cok absurd olur. Zaten defans hucumdan sonra zor yetisiyor savunmaya. Sistem yok takimda kisacasi...

Boyle devam edecekse hic oynamasinlar bir zahmet. Bosuna bizleri tv basina kilitliyorlar.

0|0
    0|0
  • Profil foton diyorum

Of diyorum

Aşığım diyorum

Lez değilim diyorum

Ve gül atıyorum.

0|0
    0|0
  • Hollanda diyoruz Kuyt sneijder robben yanyana :D yapacak bir sey yoktu malesef sans bence

0|0
    0|0
  • Bu durum Abdullah Avcı döneminde kaybettiğimiz puanlara da bağlı

0|0
    0|0
  • milli takıma bişr şey olmadı canım hollanda güçlü rakip

0|0
    0|0
  • İTİRAF EDİYORUM : Soyunma odalarına girdim :D

0|0
    0|0
  • Boyle koyarlar iste hahaha:)))