Hoşlandığınız bir erkekle sevgili olacaksınız ama..

Kızlar... hoşlandığınız bir erkekle sevgili olacaksınız ama erkek sigara ve arada sırada içki içiyor.. Tepkiniz n'olur?

• Sigara içsin ama içki içiyorsa olmaz
    28% (27)17% (15)22% (42)Oy Ver
  • İçsin sorun değil bende onla içerim arada
    39% (38)35% (31)37% (69)Oy Ver
  • Sigara ve içki içmicek yoksa işim olmaz
    33% (33)48% (43)41% (76)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
49|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 48

• Kullanmayanı tercihim .

2|3
    0|0
  • Ikisinide birakmasi icin elimden geleni yaparim

2|4
    1|0
  • Biz yeni başladığımızda sigara içiyordu ama bıraktırdım çok şükür sigara içmiyor artık :)

İçki zaten kullanmıyordu..

Alkol kullanan biriyle asla başlamazdım..

2|3
    0|0
  • ben ikisine de karşıyım arkadaş

2|4
    2|0
  • ikisinide istemem ben

yinede sigara iciyor olabilir ama zamanla birakmali, yani birakma istegi olmali onda

1|1
    2|0
  • Sigara ve içki içmicek yoksa işim olmaz

0|3
    1|0
  • Sigara itici,alkol sorun değil.

1|1
    1|2
  • belki aşırı tepki dersin ama içen adam sevmem ben olmaz o iş.

2|3
    0|0
  • Öyle biri sevgilim olamaz.

1|2
    2|0
  • İçecek abi erkek dediğin içecek.

0|1
    2|2
  • ikisine de karşıyım..

0|3
    1|0
  • Sigara içmesi sorun değil ama kokusu çok kötü, sevgili dediğin güzel kokmalı ama alkolleri birlikte shot yapabiliriz :D

1|0
    1|1
  • Sigara içmesin.Alkol sorun değil ben de kullanıyorum içeriz beraber.(Tabi buradan alkolik olsun sorun değil dediğimi düşünmeyin arada sırada içebilir)

1|0
    1|2
  • Ee afiyet olsun! Daha güzeli var mı?karşılıklı oturup her cuma rakı balık yapıcaz.. Sonra bazen sabahlara kadar oturup güneş doğarken kahvemizi alıp camın önünde aynı battaniyetinin altında aynı sigarayı paylaşcaz.. Adam içmiyosa ben bu hayalleri kuru kuruyamı kurdum?

1|0
    2|4
  • içki arada içiliyorsa karşılıklı da içeriz eşlik ederim problem değil. ama ne ben onsuz ne de o bensiz bir ortam içmiyecekse.. ama sigaaraya kesinlikle karşıyım..

1|0
    1|0
  • Sigara icmesin ama icki adabi olsun icki icmiyen adamdan korkucaksin bu devirde

1|1
    2|6
  • yapmamasini isterim. ama illa Yaparsada hic sorun olmAZ

0|1
    0|0
  • Çok abartmıyorsa sorun olmaz ya :)

0|0
    2|2
  • erkek bu içer.sigara ve alkol bayanda itici durur ama erkekte durmaz

0|2
    2|2
    • Erkek bu icer ne demek ya toplum olarak ne kadar da cinsiyetciyiz ve erkegi yuceltiyoruz sonrada vah neden kadinlari dovuyorlar vah neden oldurmus, kafin olarak biraz siyrilmaliyiz bence bundan

• içki kesinlikle içmesin sigara olabilir

0|0
    0|0
  • içsin bişi olmaz.

1|0
    1|2
  • Saygi gosterirdim ama yavas yavas ona yardim ederdim sigardan kurtulmasi icin ickisine pek karismam her erkek icer ama sigara cok zararli oldugu icin onu once birakmasi icin yardim ederdim

1|0
    2|3
  • sigaraya okeyde içki içmesini istemem ki istemıyorum da

0|0
    1|0
  • ne istiyorsa içsin

0|1
    2|2
  • Alkol iyi değil, sigara da değil. Birlikte hele hiç iyi değiller. Bu neden ile ikisini de içmesin. :D

0|0
    1|0
  • Yerinde içki içebilir ama sigaraya katlanamam..

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Birlikte içeriz ne güzel olur valla

0|0
    2|4
  • gelsin tüttürelim, iki tek atalım :D

1|0
    2|2
  • Sigara içmesin.

İçki arada sırada.

1|1
    1|2
  • Kızlar Devam
    18

Erkekler Ne Diyor 17

• Herkesin kendi tercihi tabi ben sigara alkol kullamam karşımdakide kullanmasın kesinlikle kabul etmem

0|1
    0|0
  • Yorumlara bak ya erkeklik zannediliyor sigara ve alkol...

0|2
    0|0
  • Ben yeşilaycıyım içkim tütünüm yok :)

3|1
    1|0
  • sırf bu yüzden bitirenler varbenim başıma geldi ama bahaneydi tabii..

0|0
    1|0
  • bütün gençlik sigara alkol tüketiyo yazık

1|2
    2|0
  • en çok hoşuma giden şeylerden biri sigara dumanını öpüşürken bana üflemesi. dumanı sigaradan değil sevgiliden çekmek :D

0|0
    0|0
  • Gerçekten sevdiysem içiyor diye vazgeçmem bırakması içinde elimden geleni yaparım

0|0
    0|0
  • Arkadaş Bi Rahat bırakın da Raaad Raaad içelimm herşeyi :) Benimle içen manitaya da Saygım sonsuz Hani :)

0|0
    1|1
  • abartısız şekilde ot bile içebilir sorun yok ama ne içerse içsin abartmasın yani benm gibi olsun :)

0|0
    1|1
  • Alkol kullanmayan erkek mi olur .mk:)

0|0
    2|2
  • Hade sigara içsinde alkol içiyosa kesinlikle işim olmaz.

1|0
    2|1

1|0
    2|1
  • İçer abi sıkıntı yok istemezse zaten kendine yazık.

0|0
    2|1
  • içki sigara içen kız sevgilimse umrumda olmaz (nasılsa ayrılacaz) umrumda olmayanda karım olamaz...

0|0
    0|0
  • ikiside sorun

ilerde çok sorun çıkarır

0|0
    0|0
  • erkekle neden sevgili olıyım la :D

kızlara ne oldu

0|0
    0|0
  • sorun değil ama şöyle; benden önce ki hayatını unutacak, yani alkolun batagını bılırım nerden cıktıklarını eger oyle bıseyler varsa unutacak, her hafta sonu rakı balıgımızı beraber yapar yer içeriz, sigara bende kullanıyorum ama rahatsız oluyorum kokusundan yani bir bayandan öyle bir koku gelmesi kötü olur, ben kız arkadasımın yanında içiyorum ama beraber tatile filan gittigimizde dısarda gezerken içerim eve geldigimizde içmem ve gelir gelmez direk duş alma işlemi ardından diş fırcalama :D + duş jeli (çilekli) güzel kokulu deodorant bakım kremi ve güzel bir meyveli sakızla bu kokuyu def ederim üstümden :) o yüzden eşiminden bu kadar eziyeti cekmesini istemem :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...