Biraz önceki milli maç hakkındaki düşünceleriniz nedir?

biraz önceki milli maç hakkındaki düşünceleriniz?

Güncellemeler:
arkadaşalr ben 2-0 bitmesini bekliyordum içimden geliyordu ama inanmak istemiyordum maalesef aklıma gelen başımıza geldi lanet olsun ki kaybettik
kuyt ve sinejder i tebrik ederim adamlar görevini yaptı

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Zemin berbattı onun dışında kimse konsantre değildi yanlış yapılan oyuncu değişiklikleri vardı bence en önemlisi Volkan 2 tane mal gibi golü tutamadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şinayderr kuyt ihanettt etttii :((8888

0|0
    0|2
  • Gercekten kötü oynadilar. Sabri niye oynamiyor daha bunu da merak ediyorum ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• takım iyi müadele etti 4. maçtada Fatih Terimin takıma mudahalesini gördük ancak gerçek şu ki bu futbolcularla dünya kupasına gitmememiz daha iyi oldu. Burak gibi volkan gibi futbolcular türkiyenin en iyi oyuncularıysa bu kdarı bile fazlaydı. Türkiye bir dönemi daha yeteneksiz futbolcularla kapadı.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum hiç anca yenilgi anca yenilgi insanı futboldan soğutuyolar

0|1
    0|0
  • Kaçınılmaz dı zaten.

0|0
    0|0
  • Maçtan önce bir soru daha vardı ben bu maçı Hollanda'nın eğer kazanmak istiyorsa rahatça alacağını söylemiştim objektif almak lazım ben bu sonucu bekliyorum zaten umudum yoktu yani.

0|0
    0|0
  • İnsaflı davrandılar sanki

0|0
    0|0
  • beklenen sonuç bizim rakiplerimiz estonya andorra >

0|0
    1|0
  • soğukkanlı forvet lazım nerde eski forvetler umut'umuz tosunlara ve yılmazlara kaldıysa avrupa elemelerine de gidemeyiz

0|0
    0|0
  • milli takımı tebrik ediyorum gerçekten çok güzel oynadılar ama şans olacak işte hollandanın doğru dürüst pozisyonu yok adamlar şansa duran toptan atıyorlar.

0|0
    0|0
    • hollanda ve şans ? futbol anlatyışın mükemmel devam !

• ilk golü görmedin galiba

• hollanda gibi dünya sıralamsı ilk 10 içersinde yer alan takımı tek golle şansa atılan golle yargılayrsan nediyim sana bnde sana soruyrm milli takım naptı 90 dk ?

• biraz önceki milli maç hakkındaki düşünceleriniz biraz önceki milli maç hakkındaki düşünceleriniz biraz önceki milli maç hakkındaki düşünceleriniz biraz önceki milli maç hakkındaki düşünceleriniz

0|0
    0|0
  • Bayramda mac mi olur yahu :-)

0|0
    0|0
  • bütün suç volkan da, hollandanın kalecisi bile daha güzel oynadı

0|0
    0|0
  • grupdan çıksak ne olcakdıkı bu serfsizlerle nereye kadar gdlırdı

0|0
    0|0
  • Sneijder Galatasaraya fazla bir oyuncu adamada üzülüyorum bu maç yanında Robben önünde Van Persie oynadı haftaya önünde Burak oynayacak kalite düşüklüğüne bakarmısınız:)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...