Yalnızlık bir gün insanın balatalarını sıyırır mı ? 46 olur muyuz yani?

bu arada;

Kızlar Soruyor'da her gördüğü kıza yazan, sorusunu 5* layan cevap ve yorumlarını beğenen, beni ekle diyen, her hatuna istek atan, yani bilgisayar başında ağır emek sarf eden kekolar; sizinde kurban bayramınız kutlu olsun ;))

lütfen şıklara yoğunlaşalım hepinizi çok seviyorum hepinize +1 <3 ;))

• Esmer kadın diye bişey var..Gerçi sarışının da adı var. Ama kumralın da asaleti,kızılın çekiciliği melezin de seksiliği.. Kafam çok karışık lan :))
    19% (6)32% (9)25% (15)Oy Ver
  • Sevgili tişörtleri cok tatlı lan. Aldım 2 tane, üst üste giydim. Malum havalarda sogudu :))
    23% (7)14% (4)19% (11)Oy Ver
  • Fitness yapınca çevresindeki her kızın kendisiyle yatacağını zanneden bir tür var piyasada. Sporu sekse bağlamışlar kısaca :))
    19% (6)14% (4)17% (10)Oy Ver
  • Bir kıza hem topuz hem düz saç hem kıvırcık yakışır mı, yakışır abi yakışıyor yani :))
    19% (6)18% (5)19% (11)Oy Ver
  • Dün gece hiç tanımadığım bir kadına, sırf travestiye benziyor diye; "ahmet abi baban seni affetmiş, eve dönsün diyor dedim :))
    20% (6)22% (6)20% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|19

En İyi Kız Görüşü

• senin için o gün ,bugün sanırım :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• d dedim bir de ev topuzu var ki hepsine bedel ..

0|1
    0|0
  • A diyorum geniş bir kitleye hitap edimiş :)) Hadi Bismillah..

1|1
    0|0
  • Sevgili tişörtleri cok tatlı lan. Aldım 2 tane, üst üste giydim. Malum havalarda sogudu :)) :D:D

0|1
    0|0
  • 5 yıldır tek aşkım : link

1|1
    0|1
  • bence asıl mesele turşu suyu limonla mı olur sirkeyle mi

1|1
    0|0
  • Yalnızlık fena çarpmış.

D diyesim geldi nedense.

0|1
    0|0
  • c diyorum...

sporu bari alet etmeyin kötü emellerinize:):)

0|1
    0|0
  • 46 olur muyuz ne demek ya hic duymadm ?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hiçbiri diyorum.insan birileri onu sevmeyince yalnzılıga mahkum

0|1
    0|0
  • Dün gece hiç tanımadığım bir kadına, sırf travestiye benziyor diye; "ahmet abi baban seni affetmiş, eve dönsün diyor dedim :))

0|1
    0|0
  • TCK 46. madde ağır bir madde Allah korusun: "Senden bir nane olmaz artık, ne suç işlersen işle, cezai ehliyetin yok, saldım çayıra Mevlam kayıra" diyor doğrudan..

Bence 47. maddeye daha çok uyuyor KS yalnızlarının durumu: "Arada kapsama gelir gider, ama hata yaparsan komple affetmem.. Fiş almazsan indirim olur" diyor TCK bu arkadaşlara..

Vay arkadaş, nerden girdik TCK'ya kaşla göz arası :)

0|1
    0|0
  • Allah herkese hatununu bulmak nasip eylesin

Kurban bayramimiz mubarek olsun

Allah senlen bacanak olmayi nasip eylesin =)

0|1
    0|0
  • C dedim ulen. Vücut yaparak kız tavlayanlara karşıyım. Ben şahsen hiç spor yapmıyorum. Beğenecekse, davranışlarımı beğensin, vücudumu değil. Beğenmeyeceklerse çok ta tınn

0|1
    0|1
  • Yalnızız işte sonuna kadar da öyle gider... 2 elim var , sağlam bir 2 el daha bulamadım ki hayata 4 elle sıkı sıkı sarılayım ...

0|1
    0|0
  • Geçen gün yalnızlığımla fotoğraf çekiniyoz, Kabataş taraflarında, yoldan geçen bir kıza verdim, telefonu, baktım, how use to? falan bişeyler geveliyor, tarif edip fotoğraf çektirdikten sonra, ''thank you, what is your name?'' dedim, ve bomba gibi, ''my name is Elizabeth.'' cevabı geldi, ''nice to meet you...'' dedikten sonra, yine ''ellere'' kaldık... :D

A dedim. :)

1|0
    0|0
  • bizi seviyoruz. hep beraber yalnız nice gurbannara

şıklardan karar veremedim

0|1
    0|0
  • sen bakma herkes yalnız

0|1
    0|0
  • sadece fazla bencilsin.

0|2
    0|0
  • 46 olman eşcinsel olmandan daha iyi kardeşim

0|2
    0|0
  • kişi kendinden bilir işi diyorum sadece :)

0|1
    0|0
  • Kimse benimle sevişmiyor :(

0|1
    0|0
  • Bir kıza hem topuz hem düz saç hem kıvırcık yakışır mı, yakışır abi yakışıyor yani :))

0|1
    0|0
  • Sen Hala Elizabeth misin?

0|1
    0|0
  • Esmer kadın diye bişey var..Gerçi sarışının da adı var. Ama kumralın da asaleti,kızılın çekiciliği melezin de seksiliği.. Kafam çok karışık lan :))

0|0
    0|0
  • Sevgili tişörtleri cok tatlı lan. Aldım 2 tane, üst üste giydim. Malum havalarda sogudu :))

0|0
    0|0
  • bana henüz bişey olmadı

0|1
    0|0
  • kimbilir, belki de zaten olmuşsundur..

0|1
    0|0
Yükleniyor...