Hayvanların canını da azrail mi alır?

İnsanların canını azrail alır biliyoruz.Ya hayvanlarınki ?

Güncellemeler:
Ruhunu demek istedim.

0|0
514

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Azrail bildiğimiz bir ölüm meleği tüm canları almak onun görevi. Hayvanlar kıyamete kadar ALLAH'IN sessiz kullarıdır.

2|0
    0|0
  • hayvanların canını azrail as değil bizzat Allah (celle celâluhu) doğrudan kabzeder çünkü hayvanlar insan gibi olmamanın dışında akıl şuur alakalı bir ruha sahip değillerdir.iyi bayramlar.

1|0
    0|0
    • Emin misiniz cevabınızdan.Yani yanlış anlamayın lütfen.Doğrusunu öğrenmek istiyorum da

• bnde başka kaynaklarda bakarak söylüyorum sorduğunuz soru islamla alakalı olduğu için kendi kafamdan yorum yapamıyorum ;)

• Tşkler :))

• hayır onların canını yaratıcısı cenabı hak alır. ayrıca her insanın canını azrail almaz azraile yardımcı melekler alır götürür azraile

0|0
    0|2
  • bu soru nereden çıktı acaba

1|0
    0|0
  • ölüm melekleri

1|0
    0|2
  • Kim aliyor bilmem ama şerefsiz oldugu kesin .

0|0
    2|2
  • O değil de, Mikail Saturn'de 3.000 yıl önce başlayan fırtınayı unutmuş olacak ki hala devam ediyor.

İşini savsaklıyor, şikayet etmek lazım.

0|0
    0|0
  • onlarınkinide başka sorun var mı

0|0
    0|2
  • Azrail alır ama asıl canı alan Allah'tır. Allah emreder Azrail gidip can alır. Her meleğin farklı görevleri var.

1|0
    0|0
    • sizin canınızı azrail as emrindeki melekler alır ayaklardan başlarlar ne zaman can bogaza geldimi azrail as görünür işte o zman can bedenden cıkar. ;)

• Doğrudur. Hatta kafirleri ve günahkar Müslümanların canını korkunç ve kötü bir görüntü ile alacak. Ama sevapları fazla olan Müslümanların canını da rahat ve güzelce alacakmış.

• bu hayattaki bütün canlıların ruhunu azrail alır ona bir liste virilir hergün

1|0
    0|0
  • Ben de merak ettim harbi. Dur bir Halim hocayı arıyayım sana da haber ederim.

0|0
    0|2
  • onunkinide insanlar alır

0|0
    1|1
  • 25/29 dogru degilmi:?

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...