Bilgisayarım ölecek mi argadaşlar :(

şimdi bilgisayarımın pilleri gitti bunu geçen de yazmıştım... bişey olmaz demiştiniz o yüzden ben de yeni pil alana kadar fişten çıkarmamaya karar verdim... fakat dün pilden mi virüsten mi kaynaklandığını anlayamadığım bir olay oldu. çünkü en son torrent le bir oyun indirmiştim onu da burda sordum ama indirdikten sonra sildim ve 2 kere bilgisayarı tarattım bişey çıkmadı... bide film ve müzik indirdim yine rar içinde... dün bilgisayar çat diye kapandı şöyle tarif ediyim. bu laptop normalde ama sanki masaüstünü fişten çekmişsiniz gibi çat diye... sanki şarjı bitmiş gibi de açılmadı ne bir ışık ne bişey... sonra gece yarısı baktım şarj ışığı yanmaya başladı ben de çalıştırdım... 10 dakka sonra yine aynı şey... sonra sabaha kadar ışık gidip geldi. sabah en son vardı ben şimdi eve döndüm ve gördüğünüz gibi çalışıyor ama gidebilir de... bunun sebebi nolabilir napmalıyım bunu soruyorum. :(

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnternetten torrentle oyun indirdiğin için. Oyun şirketlerinin ahını almış olmalısın.

link

1|0
    0|0
    • ahahaha çok güldürdün teşekkürünü verdim... bence teknolojiye tamamen karşı olan babamın ahı tutmuş olmalı...

• Bilgisayarla babanı bir görüştür helalleşsinler ondan sonra ver tamire gitsin yabancıya verme içinden parça çalmasın tenekeler

Erkekler Ne Diyor 10

• rar dosyasını actıgında bilgisayarın bir anda kapandıysa malware vardır ıcınde o yapmıstır banada olmustu neysekı kendını kurtardı ona dıkkat et pil derken sarjdakı nımı dıyorsun

0|0
    0|0
    • ama sarj pillerinden dolayı oldu dersen pil almalsın yoksa nasıl dolucak kı

• evet ama laptopımdan memnundum ben. :)

• memnunsan sorun yok tabıkı

• eger garantideyse gönder pilden virüs bulaşmaz eger garanti dışındaysa arka kapagı aç acabilirsen tabi RAM slotu göreceksin ram' ı cıkart 1-2 dakika bekle tak yerine cıt diye ses gelecek oda olmazsa zannediyorum bios pili bitmiş olabilir pilide cıkart 1-2 dk bekle tak bak bak bakalım ne olacak iyi bayramlar :)

0|0
    0|0
    • valla dediklerinizi pek yapamam gibi geliyo... garantisi de yok... ben bir servisçiye göstereyim en iyisi... size de iyi bayramlar ve teşekkürler güzel yorumunuz için... :)

• nası yani? acer marka bilgisayar

• tamam da ne zaman aldım pc altına bak bakalım modeli ni yazarsan sevinirim.

• fazla ısınmadan kaynaklanabilir ...tabı bu sadece bır tahmın baska sebeblerde olabılır . öncelıkle laptopı sert bır zemında kullan o zamanda kapanıyorsa baska ıhtımallerı gözden gecir :)

0|0
    0|0
    • sert zeminin alakası nedir?

• laptop fanlarının cıkıslarıyla ılgılı kucakta veya yumusak zemınde laptop gömuluyor ve funların hava cıkısını tıkıyor ya da kısmen tıkıyor pc fazla ısındıgında daha fazla zarar görmemek için kendısını kapatır .bunu bır dene

• Aynısı bana da olmuştu. Bataryam bozuk diye hep fişe takılı kullanıyordum. Bu durum da adaptörümü bozmuştu. Bazen geliyor bazen gidiyordu. Senin de adaptörün bozulmuş olabilir.

0|0
    0|0
  • Sinirlerine hakim ol bilgisayarcılara sor olmazsa tamire gönderirsin ölmez merak etme ama en yakın zamanda tahlil yaptır yoksa gün güne kötüye gider pc nin durumu.

0|0
    0|0
    • tamam bütün önerilerinizi dikkate alacağım. :)

• Tamam ama sakın sinirlenme bunlar olağan şeyler benim bilgisayar ıslanmış ve bir hafta açılmadı bir hafta boyunca sinirden deli gibi dolaştım. Geçmiş olsun bu arada allah şifa versin pc ne.

• öncelikle bu günün en komik sorusu ilan ediyorum bu soruyu. çok güldürdün tbrikler

Önce bilgisayarını sev, onu bezle bir güzel canım cicim diye sil, adeta okşar gibi nazik nazik sil. ürkütme hayvanı. paran olunca ona pil tak. ondan sonra düzgün çalışacaktır. sen onu seversen o seni yanlız bırakmaz.

ya kardeş bişey merak ettim sen kaç yaşındasın allah aşkına söyle.

0|0
    0|0
  • Bilgisayarın aşırı ısınıyordur ve buda fan sisteminin temizlenmesi lazım gerekli krem ve jellerin sürülmesi lazım aşırı ısındığından dolayı kapanıyordur bunun çözümü bir bilgisayarcıya götürmen bakımın yaptırman iyi 50 tl mal olur :):)

0|0
    0|0
    • neyse düzelsin de 50 tl olsa da vericez... :)

• nedense acer, samsung... bunların ortak noktası kore malı olmaları sizce de öyle değil mi?

• hayır sorunda orda cover dediğimiz ürün yani kasa yapısı fan seçimleri chipset seçimleri malzemenin kalitesine göre değişimidir ve bilgisayarınızı kullandığınız yatakta tüy oranı ve toz oranı yüksek yerde kullanma oranıdır elektirik akımı düzensiz batarya kullanımı etkendir çevresel faktörlerde vardır birde halk arasında elektronik şanşı :)

• Temassızlık,aşırı elektrik yükünde dolayı bağlantılarında bir kopma meydana gelme şansı yüksek

0|0
    0|0
  • Bence sen bunu , donanımhaber , chiponline gibi yerlerde sor , cevap alırsın

0|0
    0|0
  • çat diye kapanıp bir süre açılmamazlık ediyorsa işlemcin aşırı ısınıyor olabilir.işlemcinin oraları elektrik süpürgesiyle bir çek.Tozdan pisten fan iyi dönmüyor olabilir

0|0
    0|0
    • haklısınız öyle bir şey olabilir. ama ben dediklerinizi bir bilene yaptıracağım tşekkürler. :)

• benim başıma gelmişti.kapanıyordu 10 15 dakikadan önce açılmıyordu.Ana yadigarı süpürgeyle bir daldım bir daha kapanmadı :)) kapatmak istiyorum yok hala çalışmak istiyorum diyor hatta canavar :)

• süpersin kermitt :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...