Avea nın çekim gücü?

sevgili avea öncelikle birlikteliğimizin ikinci haftasındayız. evet mutluyuz beklediğim

her şeyi verebiliyorsun bana ama...mesajlar , saatlerce konuşma , çılgın internet fırsatları... her şey çok güzel bir rüyada

gibiyim. ölesiye mesudum kısacası ama -sen de biliyorsun ki bir cümleye 'ama' eklenince ondan önceki cümlenin hiç bir

hükmü kalmıyor.ne yazık ki bizim evde çekmiyorsun. bunu ilk kez dün farkettim ve inanır mısın

sinirden kendimi yerden yere vurdum bir an elimde makas kendimi öldürmeyi bile düşünmüşüm. cinnet anı işte naparsın.

bebeğim aramızdaki her şey bu kadar mükemmel iken yaptığın bu kazık beni çok üzmüş bulunmakta ama olsun her güzel şeyde böyle ufak

tefek aksaklıklar olur yakın zamanda kapsama alanını daha da fazla genişletmen dileğiyle. kendine çok iyi

bak öptüm by.

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Ben 8 yıldır avea'dan koca dayağı yiyorum ne diyorsun sen :'(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• avea ya mektup :Daynı sorun bendede var vodafone hattımda vardı onu kullanıyorum ondada çekim gücü var kampanyası güzel birşey bulamadım

0|0
    0|1
    • beni bir tek sen anlarsın çok yıprattı bu hat beni bazen çeksin diye balkonda konuşuyorum yarın havalar soğuyunca napcam

• aynı bende öyle ya evi değiştireceksin ya hattını

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...