Vucüt geliştirmede beslenmenin önemi nedir

abiler ablalar hepinize iyi akşamlar iyi bayramlar benim bir sorum olcaktı ben 18 yaşındayım kızlar şimdi kaslı vucudu seviyorlar bende onlar için bu kadar zahmete katlanıyorum artık birinden biri bakar heralde kasın yoksa bakmıyorlar çünkü bende kas çalışıyorum ama beslenmeme dikkat etmiyorum bir sorun olurmu acaba

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Beslenmenin çok önemi var dikkat et.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• omuz çalış omuz :D bilmiorum çoğu kız da six pack beğeniyor sanırım ama bence omuz ve göğüs ;) beslenmene dikkat etmelisin, öyle sağdan soldan duyarak program kurma kendine, beslenme dengeni bozabilirsin..

0|0
    0|0
  • Protein olmazsa olmaz

0|0
    0|0
  • Protein al bolca

0|0
    0|0
  • protein almak önemliymiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• en az yarı yarıya etki eder , spor yapıp beslenmezsen ya da beslenip spor yapmazsan hiç bir şey elde edemezsin . ikisini aynı anda yuruteceksın sonra gör vücudu

0|0
    0|0
  • Vücut Geliştirmede Gelişimin %50 Beslenmeden Oluşur %30 Dinlenmeden %20 Antremanla Oluşur Beslenmene Dikkat Et İlk 3 Ay Günde 5.6 Tane Yumurta Beyazı Ye + Karbonhidrad Ağırlıklı Beslen

Daha Sonra Supplament Kullanırsın Yani Protein Tozu Ve AminoAsit

0|0
    0|0
  • Olur tabı kardesim proteinli ve karbonhidradlı beslenmen lazım güzel bır vücut yapmanın % 70 şi yemekten geçer geriside düzenli çalısma ve uyku dur .Eğer dikkat etmessen çok zor vücut yapman

0|0
    0|0
  • sürekli ye arkadasım. zayıf biriydim, sürekli yedim yedim şimdi hayvan gibi oldum + heryerim kas doldu...

Not: şaka değil ama en az 6 ay sabret ve calıs calıs calıs

0|0
    0|0
  • bence hiç bulaşma bu işleri 1-2 sene çalışsan bile fazla kas yapamassın

0|0
    0|0
  • fast food ve koladan uzak dur

0|0
    0|0
  • Beslenmen iyi olmazsa s.ksen kas olmaz dambıl kaldırmakta değil yemek yemekte marifet.

0|0
    0|0
Yükleniyor...