Arkadaşlıklar neden değişir?

Bir arkadaşınız vardı. Lise 2'den itibaren çok iyi anlaştınız, zamanla kardeş oldunuz. İkinizde birbirinize en yakınım dediniz. Sonra siz üniversite hazırlıktayken, o daha üni.ye hazırlanıyordu aranızda bir yaş var. O zaman daha da yakın oldunuz yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmedi, hep buluştunuz gezdiniz tozdunuz, sürekli konuştunuz akşamları bile saatlerce telde konuştunuz. Sonra bu arkadaşınız üniyi kazandı ablasının ortamına daldı, dışarlarda sabahladı sizi iyice unuttu birden değişti. Ancak siz çok ısrar ettiğinizde kırk yılın başı görüşebildiniz artık ondanda yıldınız tamamen kestiniz iletişimi ve o şu an arayıp sormuyor. Soruya gelecek olursak, o kişi aslında size kendini kadar yakın hissetmemiş o an boşluğunu dolduracak bir arkadaş mı aramış? Yoksa başta öyle hissederken, değişmiş mi?

0|0
44

En İyi Erkek Görüşü

• çıkar ilişkileri

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• 1- Kimsenin yarını bugünle bir olmaz.

2- Bir kişi her zaman sana sabit kalamaz, zaman içinde yeni şeyler keşfeder, sıkıntılar ve mutluluklar katlanır ya az ya çok... Bunlar da geridekileri silip geçmeye başlar...

3- Değişmek değil olgunlaşma diyoruz buna

4- Neredeyse hepimizin lise arkadaşları yanında değildir...

0|0
    0|0
    • orası öylede.. bizim arkadaşlığımız farklıydı gene de bana göre ünide bir değişti. arayıp sormayı bende bıraktım resmen s.klemiyor ama bu yanına kalsın istemiyorum böyle birden takmamazlık tavrına karşı o da üzülsün istiyorum ama olmaz sanırım öyle bir şey.

• İlla ki farkı olur ama üniversite ortamında yeni çevreler tanıdıkça birileri hayatına girerken birileri saf dışı kalabiliyor... Bazen bu bilinçsizce oluşuyor, sen yine de ona takıntı etmeden hayatına bak, seninde yeni yeni arkadaşların olacak, hayat değiştirir insanı ya iyi ya kötü yönde...

• var zaten belli başlı arkadaşlarım ama onunla muhabbetim ayrı bir tattaydı tabi... neyse haklısın sanırım insan her zaman önüne bakmalı :) tepkimi en fazla mesaj atmayarak, faceden kardeşlikten çıkartarak koydum vs :D çocukça şeyler bunlar ama bir şekilde anlasın istedim tepkimi. ama artık uğraşmayacağım

• Arkadaşlardaki değişimler eşit gerçekleşmediği için arkadaşlıklar değişir

0|0
    0|0
  • çok samimi olanların ki erken bitiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İste bende boyle kisilere karsilasiyorum iki yuzluluk lazim oldugunda gelirler artik kizin havasi var insanlar cok degisiyor guldukleri insanlara sonra gulmuyorlar ama ben kendimi bildigim bileli hep ayniyim ne kadar cok arkadasim olursa olsun herkezle ayniyim sende oylesindir emin ol o seni hakketmiyor

0|0
    0|0
  • aynı sorunu ben de yaşadım ama problem değil insanın duyguları düşünceleri değişir zamanla bir de "ne gördüm delisi"olma olayını unutmamak lazım.

0|0
    0|0
    • haklısın.. insanlar ikiyüzlü oldukça. daha çok yaşarız bunları

• Evet ole bır durum yasadım ama gerekiyor zamanla ıletısımımı kestım tamamen

0|0
    0|0
  • hangimiz değişmiyoruz ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...