Umut Bulut'a gerçekten verilmesi kadar gereken değer verilmiyor mu?

Önceki soruma böyle bir yorum yapılmış bende düşündüm sorayım dedim...Nasıl bir değerden bahsediyoruz aslında?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Umut Bulut yedek kaldığında sorun çıkarmayan şans tanındığında sonuna kadar mücadele eden bir oyuncu ama Burak kadar değer verilmiyor malesef

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• umut bana göre trabzondayken iyiydi. ama arkasında asist atan oyuncu ara sıra sakatlanınca tek yapamadı.

bu kadar abartmanı anlamadım. süper bir oyuncu degil. Standart

1|0
    0|0
  • burak yerine forma ona verilmeli

1|0
    0|0
  • Umut Bulut' a çok az fırsat tanınıyor, Burak Yılmaz' ı 100 ler kulübüne sokacaz diye Umut Bulut harcanıyor kulübede, kulübe de beklemesi gereken Burak... Haa adam her maça ilk 11 de başlayacakmış gibi hazır, her oyuncunun hazırlıklı olacağı şey değil.

1|0
    0|0
  • bence veriliyor. son 2 sezonu şampiyon tamamlamış takımın futbolcusu ve a milli takımda da oynuyor. galatasaray'da oynamıyor diye eleştirilmesini anlıyorum da adamın önünde drogba ve son 2 sezonun gol kralı burak yılmaz oynuyor. sadece bu sezonda daha fazla oynayabilirdi, gösterdiği performansla aldığı süre ters orantılı. en azından geçen sezonu 9 gol 14 asistle tamamlamış erman'dan daha fazla değer veriliyor ya da yerine aydın yılmaz alınıp gönderilen colin kazım'dan ya da trabzonspor ve kayserispor'da iyi bir performans ortaya koyup galatasaray'da bir türlü forma giyemeyen ceyhun gülselam'dan..

1|0
    0|0
  • deminki sorunda verilmiyor dedim

1|0
    0|0
  • Bence verilmiyor Umut'a hakkettiği değer. O adamın trabzonspordayken'de oyununu begendiğim bir futbolcu burak'tan 2-3 gömlek üst bir futbolcu benim görüşüm. Oyuna girdiği anda burak gibi sadece top beklemiyor veya sadece defans arkası kosular yapmıyor. Adam defansı kırmak icin surekli pres halinde ve gerektiğinde orta sahaya hatta defansa bile yardıma gelen bir oyuncu Burak'a göre daha kaliteli bir forvet.

1|0
    0|0
  • Ona da nazar değdi sanırım.

Milli maçta çok kötü oynadı

1|0
    0|0
  • Burak assolistse umut biraz arka planda kalmaya mahkum, acı ama gerçek bu..

1|0
    0|0
  • Sen umutun eşi falan mısın ya :D

1|0
    0|0
  • sen askı ates bocek umut bulutmu sandın

1|0
    0|0
  • Bak canım maçlar bu şekilde gerçekleşiyor..

Burak Yılmaz çıkıyor.. ->

Umut Bulut giriyor. <-

GOL!

1|0
    0|0
  • umut tamamen ballı bir oyuncu orasına burasına çarpıp gol atar ama o gün balı yoksa vay haline dün milli takımda gördük zaten bu ülkeye hakan şükürden sonra forvet gelmedi şuanda forvetsiz takılıyoruz

1|0
    0|0
  • Bak spor seven ilgilenen hatun tamam kültürlüdür eyvallah da bokunu çıkarmayan kardeşim şunun gidip umut bulutlu nick almiş lan yuh.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle verilmiyor. Umut varken Burak Yılmaz ilk 11de surekli ve bu çok komik bence..

1|0
    0|0
  • Umut Burak'tan kat ve kat daha iyi bir oyuncu. Keske Burak gitsede Umut u hep ilk 11 de gorsek

1|1
    0|0
  • Verilmesi gereken değer veriliyor

1|1
    0|0
  • Umut bulut burağa göre daha fırsatçı işini biliyor burak biraz kazma

1|0
    0|0
  • o kim ki? popçu mu

1|0
    0|0
  • umut bulut beklenmedik anlarda güzel golleri var bence ilk 11 de oynayacak bir oyuncu

1|0
    0|0
  • bence ilk 11 oynayacak bir fotbolcu çünkü gol atma yetenegi daha iyi buraktan filan

1|0
    0|0
  • umut gitsin andorraya atsın hollanda km mk

1|0
    0|0
  • galattsasaryında milli takımında içine ettıler

1|0
    0|0
  • Sen neden bu adama bu kadar takıksın ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• umut bulut buraktan kat kat iyi bir futbolcu yedek kalsada sorun etmiyor asaletli sana yıldız vermeyen eller kırılsın canım renktaşım 5 yıldız veriyorum

1|0
    0|0
  • Bence verilmiyor. Bir Buraktır tutturmuş gidiyorlar.

1|0
    0|0
  • umut çok efendi biri yedeklerde heba oluyor

1|0
    0|0
  • biz veriyoruz da onu oynatmayan vermiyor umut bulut burak yılmazdan bin kat daha iyi

1|0
    0|0
Yükleniyor...