Yakışıklı bulduğunuz ve hoşlandığınız kişi size karşı utangaçsa?

Arkadaşlar yakışıklı ve gerçekten hoşlandığınız kişi size karşı utangçsa ne düşünürsünüz ne hissedersiniz ona karşı anlarmısınız bunu vede kof olduğunumu düşünürsünüz kesinlikle olmazmı dersiniz ?

Güncellemeler:
Bu soruyu sorma sebebim bayanların utangaçları nasıl gördükleri acaba sevgili adayı olark görürlermi görmezlermi mevzusu...

Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslinda uzulurum cunku ben nasilda adim atsam bile o utangacsa o zaman acaba benden hoslanmiyormu gibisince dusunurum.. En azindan soyleyemese bile hareketlerinden belli etsin bende utangac biriyim cok sukur benim erkek arkadasim utangac degilde ve benlen konustu ben sadece gozlerimle konustum ve tanidikca bende konustum hersey zamanla :)

0|1
    0|0
    • hımm yok belli ediyor ama söylemekte sıkıntı var

• Ahaha okudum birde profil fotografina baktim ya keske yardim edebilsem :) Allah onumuze hayirli kisiler cikartsin

Kızlar Ne Diyor 3

• Hoşlanıyorsam ve utangaç olduğunu anladıysam bana karşı, ben onu açmaya çalışırım büyük ihtimalle.. Ama dürüst olmam gerekirse şimdiye kadar utangaç birinden hoşlanmadım hiç..

0|1
    0|0
    • ne kadar garip yaa neler yparasın peki açmak adına?

• Okudum şimdi..

Bence unut gitsin, ilgi gösterince dengesizleşen ters tavırlar gösteren kişiden birşey beklememek lazım. Belli ki emin olduğu hisleri yok sana karşı. Neden sürekli sana baktığını takip ettiğini vs bilemezsin ama bu kadar dikkatini ona vermene değmez diye düşünüyorum.. Hoşlanıyorsan karşı taraf ilgi gösterince sen de karşılık verirsin, gösteremiyorsan demek ki emin değilsin. Değilmiş demek ki.Boşver o yüzden..

• yaa birtane çocuk götürmüş bunu anladın sen onu o yazıları ben face te görünce kafam karıştı oğlum bu ne ayak gibilerinden git geller yaşadım bir de tam emin olamıyordum birşeylerde n ama hata bende yaa çok fena özgüven problemi oluştu bırakmadımda kursu ilk defa böyle bir şey yaşadım

• beni hoşlandığım cocuk cok tatlı cok yakısıklı ama bır o kadar da utangaç biri o yuzden ona seni seviyorum dedım oda bana teşekkür ederim beni sevmen hosuma gfıttı dedı arada karsılasıyoruz cok utangac bazen arkadaslarıyla guerek yanımdan greciyo bugun mesela oku cıkısı arkadaslafrıyla gıdıyodu bn de durmustum bı yerde yanımda durup arkadasşarıya konustu sizce bu cocuk bnden hoşlanıyo olabilir mi

0|1
    0|0
  • Neden bütün soruların utangaçlıkla alakalı

0|1
    0|0
    • yokk hepsi değilll de gerçi çok anlamsız bulduğum gizli olarak sorduğum sorularda var hepsinin gizliliğini kaldırdım... kız arkadaşım bundan olmuyor gibime geliyor da ondan ama aşırısı yoktur da

• çünkü çocuk utangaç bacım :)

• tühh ne yapcz şimdiii utangaç insanlara kızların bakış açısını merak ediyorum soruları sorma gereğimde böyle

Erkekler Ne Diyor 3

• Utangaç olcak bişey yok utangaç erkek yanlız kalıyor dostum çünkü ilk adım erkekten bekleniyor

0|1
    0|0
    • ilk adımdan değilde utangaç insan zaten utangaç olmak istemiyorkii

• ya insanlar içinde o şekilde durma bence yani konuşkan girişken ol bir köşede kabuğuna kapanma bence

• arkadaşım ben öyle biri değilimde hayatımda ilk defa böyle birşey yaşadım ama çok fenaydı benimki ben bile halime şaşırıyordum yaa bir insan aşık olduğu bayanı tel ile aramaya çekinirmi yaa o dereceydi yannii bak olay buu

link

• adam ne kadar yakısıklık olsun onu takmak sınıftaysak ezerim dışarda arkadaslarımlaysa dalga gecerim böle insanlara acımıcaksın pc başında vaktini harcıyolar dısarı cıkıp pısırıkca duruyor :DSD

0|1
    0|1
    • niye eziyorsunki aadmı ben onu sormuyorum adam utangaçsa diyorum pc başında oturan asosyal demiyorum zaten

• utangac insanlara deger vermiceksin kız bise yapamaz saden aglar en fazla. sevdigi kız icin utanıyorsa

normel ona bise diyemem

• onu söyledim bendeee

• yakışıklı adam utanmaz etrafında çok kız olur zaten alışır

0|1
    0|0
Yükleniyor...