Arkadaşlık ve Sevgili olmak .. Bunların kesin sınırları yok mu ??

Diyelim ki birisiyle tanıştınız ve arkadaş oldunuz. "Arkadaş" lık kavramı içinde kesin çizgileriniz yok mu ?

Mesela ben "Arkadaş" sınırı içinde olduğumuz için asla ve asla sarılamam, dokunamam, öpemem vs.(Yanağından) . Hatta bana dokunan bir arkadaşım vardı ona da elini çekmesini söylemiştim.

Arkadaşlığınızı ilerletmeniz için karşı tarafın sözlü onayını almanız gerekmiyor mu ?

Diyelim ki böyle bir teklifte bulundunuz ve karşı taraf size hayır dedi. Bu noktan sonra ölseniz de geberseniz de bu durum sizin kişisel probleminiz haline dönüşüyor yanlış mıyım ? (Ağzından çıkan "hayır" sözünü esas kabul ederek-davranışlarını yok sayarak)

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşımsa zaten o söylediklerini yapmam ve o gözle bakamam

0|0
    0|0
    • Ancak hoşlanıyorsun da bu kişiden...

• Arkadaşım olan kişiye hoşlantı duymam böyle bişey söz konusu değil o yüzden kız arkadaşı edinmeyi sevmem çünkü kızlar bir süre sonra hoşlanıyorlar bunu yaşadım

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer onu kaybetmeye göze alıyorsan sevgili ol .eğer yok bu riske giremem diyorsan arkadaş kal...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir erkek kadınına yaşatacağı şeyler için ondan izin almaz dostum.özgüven bunun için var zaten.sen ne yaptığının farkında olmalısn.arkadaşlığa gelince bir kadın senle konuştuktan sonra eve ya da yurda geldiğinde seni düşünmüyosa seni sadece arkadaşı olarak görüyodur.eğer senle ilgili kafasında soru işaretleri varsa zamanla seni sevgili potansiyelinde görmeye başlar.insanlar böyle sevgili oluyor

0|0
    0|0
    • Nasıl yani izin almaz? Ben onun izni olmadan ona dokunursam bu apaçık taciz olmaz mı ?

Ya da sevgilisiymiş gibi davranırsam asıldığımı düşünmez mi?

• yardım et bana:(

• umutsuz vakasın kardeşim.uzun zamana ihtiyacın var

• var tabikide

0|0
    0|0
Yükleniyor...