Rezil olduğunuz, çok utandığınız anlarınız var mı?

Rezil olduğunuz, çok utandığınız anlarınız var mı?

Geçen yıl staj yaptığım yerde bir abla telefonla konuşuyordu bende benimle konuştuğunu sandım. Bir şey soruyordu nasıl yapayım sence falan. Neyse işte cevap verdim. Sonra bir baktım telefon varmış elinde. Çok rezil oldum çok :D

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Rezil olup utandığım bir an var.

2 hafta kadar önce Ukrayna dönüşü havaalanında bekleme salonundayız. Karşımda çok güzel bir Ukraynalı bir kız oturuyor, dedim içimden bu ne güzellik böyle, çaktırmadan bir fotoğrafını aldım. Neyse sonra telefonu ona uzattım, şuraya basıp beni bir çeker misiniz diye, tamam dedi nezaketle, 2-3 poz çekti, olmadı bulanık çıktı falan derken biraz elinde oyaladı 20-30 sn kadar. Teşekkür ettim, ayrıldık, sonra bir baktım fotoğraflara o kızın fotoğrafı yok, kendi fotoğrafını silmiş. :) Utandım, kendimi kınadım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ona benzer bir mevzu bende yaşadım seni anlayabiliyorum çok rezil bir durum :D

0|0
    0|0
  • 14 yaşındayken kız arkadaşımla akşam balkonda oturmu sohbet ediyorduk.açlıktan midemden sesler gelmeye başladı :)) Allahıııımm yerin dibine girdim. kız belki de gaz çıkardığımı sandı. ama hiç bişey söylemedi.

1|0
    0|0
  • rezıl oldugumu hıssetmedım ama komık oldu :D

bir kız arkadasım, bendekı deısıklıgı farkettın mı dedı...

yoooo dedım

saclarının ucunu tuttu...

hııı dedımm, anladım saclarının uclarını kestırmıssın...

megersem uclarını boyamış ('.')

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadaşım mesaj attı milletin kurban bayramını kutlayacagına hayırlı ramazanlar yazmıs :D gülüyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...