Kapat

Sizce Romanya, Estonya'ya en az 5 fark atabilir mi?

Romanya'nın Estonya'ya 5 fark atması durumunda bizim Hollanda'yı tek farkla yenmemiz yetmeyecek. Biz Hollanda'yı 2 farklı yensek onlarda 6 farklı yense yine yetmeyecek. Sizce Romanya Estonya'ya en az 5 fark atabilir mi? Anket ekledim.

• Evet Atar
    A seç
  • Hayır Atamaz.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• 2 farkı bile zor bulur..ben hala bir beraberlik bekliorum o macdan

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• estonya için defansı iyi diyenler var en fazla romanya 3 tane gol atar

0|1
    0|0
  • atabilir ama umarım atmaz :(

0|1
    0|0
  • türkiye maçındaki gibi oynarlarsa eğer romanya o kadar gol atamaz

0|1
    1|0
  • Atamazdı atamadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 5 gol bıraz fazla ama futbolda herşey oluyor bakarsın bız 5 tane atarız hollandaya bellı olmaz bu ısler

0|1
    0|0
  • yaa biz yenelim hollandayı 1-0 da olsa onlar 10-0 yensinler olsun . yeterki bız elımızden gelenı yapalım

0|1
    0|0
  • iddia oranlarına bakmadan önce bir fikrim yoktu. oranları gördükten sonra en fazla iki bilemedin üç fark olur düşüncesindeyim.

0|1
    0|0
  • Atabilir futbol bu. Ama normal şartlarda Estonya 5 gol yiyecek kapasitede kötü bir takım değil. Tahminim Romanya 3-0 gibi falan yener.

0|1
    0|0
  • Evet Atar...

0|1
    0|0
  • Atamazlar. En fazla 3 olur..

0|1
    0|0
    • diyosun?

• Romanya'nın bundan önce kime kaç gol attıyla ilgilenmiyorum. Özellikle türkiye maçından türkiye lehinde gol haberi gelirse çok büyük bir stres yaşayacaklar. 2009-10 sezonu son hafta fb-ts maçı bunun en büyük örneğidir. 25 gol pozisyonuna girip sadece 1 gol atabildi fenerbahçe.. Alex gibi bir adam penaltı noktası uzerinden outa attı topu, normal şartlarda kaçırması mümkün değil ama o an ki stres golü kaçırtabiliyor. Ya da 2011-12 sezonunda 2-1'lik gs- fb macına bakabilirsin (play-off)

• o maçları biliyorum ya fener ts aynı maçı 10 kere oynasalar fener fark atardı, dediğin gs fb maçınıda hatırlıyorum tam komediydi, gs 10 tane net pozisyona girdi atamadı fener 2. ayrı bir kere kontradan geldi attı ve yendi gitti, futbolda bunlar var olan şeyler, ama romanyanıın inanılmaz bir ateşli seyircisi var takımlarını her dakika tempoda tutacak ve gol attırmaya yönlendirecek diye düşünüyorum

• tabiki belli olmaz ama yani Estonya'da öyle kötü takım değil o kadar fark yemez heralde

0|1
    0|0
    • macarlardan 5 tane yemişler ama

1 tanede atmışlar 5 farklı bitmemiş ama 5 tane gol yemişler sonuçta

• yok fifa puan sisteminde genel averaj eşitse atılan gol sayısına bakılıyor, o da eşitse 2 li averaja bakılıyor, uefa da önce 2 li avereja bakılıy maalesef. zaten spor kamuoyuda bizim tek farklı, romanyanında 5 farklı yenmesi durumda bizi geçerler diyor zaten

• evet dediğin gibi galiba ama Romanya'nın o kadar 5 fark atabileceğine ihtimal vermiyorum bu akşam kazanırsa milli takımımız yüksek ihtimal ikinci olup play off'a kalırız

Yükleniyor...