ALNIM GENİŞ GENETİK OLARAK SAÇ EKTİRMENİN FAYDASI OLUR MU?

Benim alnım geniş doğuştan . saçlarım dalgalı. birde kafamın şekli yokuş ya. yani kafamın üstü ortada bombeleşmiyor. en arkada. alında geniş olunca pek iyi gözkmüyor. özellikle takım elbise falan giyince. sanki kafam tastan gibi. ya esasen bu gibi durumda. alın çizgisini biraz daha öne getirmek sözkonusumudur. saç ektirmeyle falan. bilgisi olan varmı. saçımın tepesi gür. sadece geniş bir alınım var ee kafada büyük olunca o genişlik daha da göze çarpıyo. aslında yakışıklıyım ama. bu nedenden fotolarda falan iyi çıkmıyorum. bilgisi olan varsa yorumlarını beklerim. teşekkür ederim

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanka alnını degerlendirmeni öneririm. Reklam almaya n dersi alnına:D

0|0
    0|0
    • hocam kafa mı buluyon benle ya. ne diyon bişey anlamadım

• Alnını reklam alanı olarak bir firmaya kirala. Para kazanirsin iste ne güzel:)

• Kanka saka maka kafanin sekline bakmak lazim sac cizgin daha öne cekildiginde sorun tamamen ortadan kalkabilir. Ama bunu iyi bir yerde yaptirman lazim dogal olmasi acisindan. Cunku farkli yontemler var saci acili dikiyolar falan dogol olmasi icin. Gelismis biyere git. Resminide gorsem nasil duracagi hakkinda fikrimi soylerdim

Yükleniyor...