Bayramdada sinirimi bozdular bu nedir kardeşim ya.

Arkadaşlar benim adım Yusuf . Şimdi ben 3 yıllık bir ilişkim var . Sevgilimle aramız biraz bozuk gibi ama tatlı kavgalar bunlar . Telefonla konuşuyoduk eşşek niye açmıyon telefonu dedi ondan sonra konu konuyu açtı bunların bir akrabasının bebeği olmuş adını Yusuf koymuşlar bana diyoki ben hiç sevmem yusuf ismini ıyy diyo gülüyo bir yandanda sonra yanında akrabasının kızıda vardı yusuf yusuf filan dediler güldüler baya hangırdadılar :) moralimi bozdular ben yusuf yusuf denmesinden nefret ediyorum telefonu yüzüne kapattım. İyi yapmışmıyım telefonla konuşurken yarıldılar resmen gülmekten.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Bence hiç hoş olmamış. Dalga geçmiş gibi geldiler bana. sonuçta iinsan üzülebiliyor... ergensi, çocuksu hareketlere gerek yok

0|0
    0|0
    • Sevmediğim bişey dalga mı geçiyon karşında çocuk yok ya öyle değil mi koskoca adam var.

• Millete beni küçük göstermenin ne alemi var ki ? Başka zaman gel küfür et yüzüme söyle ama başkalarının içinde offf off

• sinirlenmene gerek yok...ama belirtmende yarar var kırıldıgını. bir daha yaparsa gerisi size kalmış

Kızlar Ne Diyor 6

• Cıvık bir tip demek ki daha olgunluğa erişememiş.

0|0
    0|0
  • :D Eşek niye açmıyon mu :D ilkokul arkadaşı sanki :D O ne ya öyle :D Dostum hadi orasını geçtim

Seni gıcık etmek için söylemiştir :D Sen de biraz komik bir tipsen alıncağını düşünmemiştir.

0|0
    0|0
    • Bana mesaj atmış sende çocuk gibi herşeye alınıyosun yazmş salak yav.

• Kafasını yere sürtmek geliyor içimden :D

• Ovv :D O biraz ağır olur o :D Şimdi hiçbi şey olmamış gibi konuş gül falan :D Çaktırma :D Alınırsan çocuk gibi gözükürsün :D Onun isminin anlamıyla falan dalga geç ya da fiziksel bir özelliğiyle falan :D Bi de yanında arkadaşın olsun o da gülsün falan :D Görsün anyayı konyayı :D

• tripcan olmaya ne gerek vardı

evet en iyisini yapmışsın aszxa

0|0
    0|2
  • espri kaldirmayi ogrenmelisin

0|0
    0|0
  • kızlar espiriyi seven erkeklerden hoşlanır sende gül ve geç

0|0
    0|0
  • Biraz olgun birini bul

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• jozef jozef :P

0|0
    0|0
  • adın ömer değilmiydi

0|0
    0|0

• Sende daşşağa vuraydın kardeşim iyice morali bozulsaydı

0|0
    0|0
  • Sen candy'e bakma kardeşim gıcık o gıcık :D

0|0
    0|0
  • kaç yaşında sevgilin ? ergenlikten çıkamamış hala.

0|0
    0|0
  • Ne gereksiz bir soru bu ?

0|0
    0|0
    • Gereksiz gördüysen bunu belirtmende gereksiz.

Yükleniyor...