Özellikle beyler, bir bakar mısınız? Bencillik değil mi bu yaptığı?

Erkek arkadaşım bana gelince onu yapmıcan bunu yapmıcan diyo kendine gelince ben erkeğim istediğimi yaparım diyo kadınsan kadınlığını bil diyo bu nee yaaa ben yokkende özgür ben varkende benm hayatında olmam neyi deiştrceek hepiniz mi böyle düşünüyosunuz ? bencillik değil mi bu :( her yaptığını ben erkeğim diye savunuyo yanlış anlamayın aldatma tarzı bir durum yok.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bencil yaa o. Öyle birşey mi olur? Eğer senden fedakarlık bekliyosa ki bunu kabaca dile getirmiş (kadınsan kadınlığını bil falan) kendiside fedakarlık yapıcak. Sen 1 adım geliyosan o 10 adım gelicek. Bence ilişkide bayanın yeri daha önemli. Kıskançsındır, takıntılı bir herifsindir, kırmadan incitmeden şikayetlerini anlatırsın. Ben kız olcam, onun istediklerini yapçam, o kafasına göre takılcak ha ? Basarım tekmeyi. Arkama bile bakmam. Bana değer veren biriyle el üstünde tutan biriyle olurum. Resmen barzoymuş seninki be bacım ://

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• sacmalık ya ya kardesim senin karın değil birşey değil ne demek kısıtlıyorsun sanki evleneceği insanda insanların özgürlüğünü kısıtlamakta nedir , kıskanmak ayrı özgürlüğe müdahele ayrı.

0|0
    0|0
  • aynen aynen. oturun oturduğunuz yerde. çıkmayın dışarı :D

yav bunlara nasıl katlanıyon hayret bişi. ilerde onu giyme bunu giyme şunla konuşma bunla görüşme de dicek haberin olsun

0|0
    0|0
    • diyoda zaten :(

• ve h?l? sen onla birliktesin. yapma etme bu kadar basit biri olma . kendini bu kadar küçük düşürme

• sen kadınımısın?

0|0
    0|0
  • Erkekler kıskanır ama şöyle bir huy vardır erkeklerde kendi eşlerinin işlerine giyinişine karışır ama güzel bir bayan mini etek giyse bakar böle bir ırk yani

0|0
    0|0
  • Ataerkil toplumun gazladığı arkadaşlardan biri işte. Sen böyle bir adamdan hoşlandığına göre çok farklı kafa yapısında olduğunu düşünmüyorum. Didişin durun.

0|0
    0|0
    • bende onu kısılıyorum onun beni kısıtladığı kadar ama kavga çıkartıyo neye yok desem eee yeter artık ben erkeğim diyoo :(

• Birbirinizi kısıtlamasanız da doğru düzgün yaşasanız hayat bayram olsa diyeceğim ama yok boşver.

• bu adam mal.

ayrıl bundan. boşa heba etme zamanını

0|0
    0|0
  • O oğlandır erkek değildir sürekli sana ben erkeğim diyosa senin onun erkekliğinden şüphe duymaman için söylüyordur :)

0|0
    0|0
  • niye hala birliktesin?

0|0
    0|0
    • 2 yıldr brlkteyz daha yeni yeni ble oldu denebilir :(

• gittim söyledimm ben senin köpeğin değilim dedim bidaha bana ben erkeğim dersen terkderim seni dedim ben senn köpeğin olcaksam sende benim olcan tek başıma havlamam ben gider köpek bulurum ozaman dedim. adam olduu kedi gibi pıstırdım ohh bee mutluuyum şimdi :D

• hahaha haketti bunu :D

Kızlar Ne Diyor 1

• benimkiside senin artik sevgilim var diyerekten herseyi yasakladi ama bana yapmayacaksin dedigi ne varsa kendiside yapmyior

sende soyle, ya sende yapmayacaksin ya da bana karismayacaksin de

0|0
    0|0
    • dedim canm oda öyleydi önceden 2 yldr çıkıyoruz bu aralar iiyce bir mallaştı bişe istiyo yok diyorum eee yeter ben erkeğim bukadarda sıkıya gelmem diyo tamam ozaman işine gelşyosa sen erkkesen bende kadınım diyorum bana göre eşitiz işine geliyosa diyorum sktr gıt tamam ne halin varsa görr uzaa defol bilmem ne diyo :(

Yükleniyor...