Özgüvenden bahsetmiştim. Çoğunuz korkularının uzerıne gıt demıstınız..

sizin sayenizde birazcıkta olsa ilerleme var... ama yinede bazen duraksıyorum. bunu desem mi acaba ? ne derler ? diye düşünüorum. bazende sizin önerilerniz aklıma geliyor ve kimseyi umursamadan rahat davranıyorum... sizce ınsalara karşı kendimi nasıl cesur gösterebilirim. çok fazla yüz vermek istemiyorum ama yapım gereği hemen gülüyorum çiviyorum nasıl davranmalıyım...

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• ciddi durmalısın gülme

0|0
    0|0
    • ama yapamıyorum. aklıma geldıgınde hemen ciddileşiyorum.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• bence bu konuda bize sorman bile sana zarar.bunu kendin aşabilmelisinki daha çabuk düzelirsin diye düşünüyorum hayatım

0|0
    0|0
  • Sert ol biraz her olaya gülme ciddi dur yeter.

0|0
    0|0
  • sende hiç yok sanırım ondan gizli hanımefendi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Büyük ihtimalle soruna bende cevap vermisimdir...Bir kere insanlara kendi öyle yada böyle göstermek düşüncesinden vazgeç gerçekten cesur ol yada gerçekten rahat ol ...İçinden gülmek geliyorsa asla kendini kısıtlama gül cıvı.. Önce kafandan cesur olmadığın düşüncesini at sen hem gülen eğlenen hem rahat hem cesur birisin buna inan gerisi gelir.. Yüz vermek meselesine sadece onları kendinden öne koyma fazla açılma fazla inanma fazla koyuverme o kadar .. Herkesi bir anda silebileciğini unutma baktın onlar senin yüz vermeni kötüye kullanıyor geri çekil basit kuzum :)

0|0
    0|0
  • Ciddi olman yterli.

0|0
    0|0
  • peki şimdi nasılsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...