Kapat

Nıluferın ta uzak yollardan sarkısı ne anlatıyor

nıluferın ta uzak yollardan sarkısı sızce ask acısı cekerken mı dınlenır yoksa sevgılın varken sevgılıye hıtabende paylasılır mı bu sarkı bu sarkı neyı anlatıryor ayrılık acısını mı mutluluguumu

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu şarkıyı duyunca tarifsiz üzülüyorum. 1,5 yıl ayrı kaldığım kız arkadaşım, belki de en sevdiğim kız arkadaşım, bir kış gecesi '' seni çok özlüyorum'' yazmıştı. Açıp bu şarkıyı 50 kere dinlemiştim :)

1|0
    0|1
    • sence sevgılım bana mı paylasmıstır bunu ama ben onu sevyrm ve bılıyr cok sevdgmı

• Olabilir neden olmasın ?

• ara vermıstı ılıskıye bugun ılk kez yazdı uc gunun sonunda ama ben tabı aptal asıgım senı cok sevyrm dedım durdum bugun sımdı bu sarkıda ta uzak yollardan falan dıye hasretımsın dıyo bız hasret kalmdk kı kafam karıstı

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• çok güzel bir parçadır zamanında çok dinlemişimdir

0|0
    0|0
    • ask acısı cekerken mı dınlerdın yoksa sevgılın varken mı

• şair burada mazot fiyatlarının yüksek olmasına gönderme yapmış...yol yakın olmalı ya da lpg tarzı alternatif yakıt sistemleri kullanılmalı...didaktik ve lirik şiirin akaryakıtsal karışımları mevcut sanatsal açıdan...

0|0
    0|0
  • Yıllar once bı sevgılım vardı farklı şehırde oturuyorduk o gelır hep aklıma

0|0
    0|0
  • Bunu tavsiye ederim ...

link

0|0
    0|0
    • sagol tavsıye ıcın dınlerım ama ben sarkının sozlernden ne anlam cıkar onu merak edyrm sevgılm paylasmıs bu ve bunun gıbı parcaları

• Neler neler.

0|0
    0|0
  • Acı cekmek boşuna. sarkılarla yogrulma kısmetin seni yolda unut artık savrulma

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• adam facebookta şarkı paylaştı diye kafana mı takıldı gizlican gece gece.

1|0
    0|0
    • hemde ne takmak zaten sorunlu bır durumdayız artık onun dengesızlıklerının sebebını araamaktan delırdım burnumdan geldı tum gunum

• tamam canm ıns takmamaya calıscam ama korkuyorum ya puf sevgılısı olan adamın ayrılık gecmıse ozlemle ılgılı sarkılarla ısı ne

• şarkı güzel ama hakkını yeme :)

• Uzak yaşıyorsa sevdiğine ondan paylaşmıştır. Çok severim o şarkıyı

0|0
    0|0
Yükleniyor...