Bu sarkıları nıye paylasıyo aklı kımde anlamıyorum

sevgılım sacma nedenden ara vermıstı neyse bugun yazdı bır kac kere dort gun sonunda fakat facebookta sımdı baktım hep eskıye ozlemle ılgılı sarkı paylasmıs yanı ornegın nılufer ta uzak yollardan kostum geldım senın kollarına ozledım hasretımsın donmuyorsun gerı gıbı sarkılar e ben dunden hazırım ona donmeye barısmaya zaten samımı sekılde konustumda bugun yanı bunu benım ıcın paylasma ımkanı sıfır bana degılse kıme gecmıstekı sevgılısının ustunden uc yıl gectı uc yıldır benimle ılk yılda coook asıktı bana adımdan cok emınım pekı bana degılse kıme bu sarkılar bır degıl ıkı degıl uc tane boyle sarkı paylasmıs

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• link aklıma bu geldi son cümleyi okurken :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Karsi atağa geç sende ...

Ben seni hala unutamadım ki Bir hayalim vardı yaşayamadım ki Ben seni hala unutamadım ki Bir hayalim vardı yaşayamadım ki Benim gibiçekersin günün birinde, Günün birinde, günün birinde Hani bir duaydım senin dilinde, Senin dilinde, senin dilinde Bana ne yaptın, söyle ne yaptın Sensiz yaşamak öldürür beni Hani seviyordun neden ağlattın Sende bir gün yar çekersin böyle İşte o zaman beni ararsın Sensiz yaşamak öldürür beni Hani seviyordun neden ağlattın Sende bir gün yar çekersin böyle İşte o zaman beni ararsın

0|0
    0|0
  • ilk aşkı aklına gelmiştir

0|0
    0|0
  • Aklı bir karış havada

0|0
    0|0
  • Seven sevilenden anlamaz baze

0|0
    0|0
  • iyi geceler kardeş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhtemelen eski sevgilisine.ama altinda cok da neden arama erkekler du mantikla da yapabilirler oykesine hosuna gitmis de olabilir hatta seni aklina getirip paylasmis da olabilir.illa gecmise sair birini aramamak da gerekir.ben de mesela iliskim cok guzlken ayrilik parcalari paylasabiliyorum neden arama cok .

0|0
    0|0
  • unutamadıgı biri var bence

0|0
    0|0
  • yat uyu sabah ola hayrola

0|0
    0|0
Yükleniyor...