Bayanların çalışması doğrumudur sizce

Arkadaşlar bence bir bayanın çalışmasını doğru bulmuyorum siz ne dersiniz yani bir bayan asla ve asla erkekler arasında çalışmasını doğru değil bence neden iyiside var kötüsüde var şerfliside var şerefsizide peki ben bişey söylemek istiyorum nolur yanlış anlamayın arkadaşlar babalar acaba onlarda vizdan varmıki kızlarını çalışmaya gönderiyorlar yaa hiç bayan çalışırmı yaa afedersiniz ama kadın domalınca erkek bakıyor allah aşkına biri sizin eşinize kızınıza baksa ne olur naparsınız nolur yapmayın yaa yazık günah bugün gittim kıyafet aldım asansörde biri bakıyordu kız o kızda orda çalışıyordu bişey dedi çocuk ama bende dedimki günah hay dedi biz ne günahlar gördük ama kıza baktım genelde böyle kızlar ne bilim sizinde kızınız olsa böylemi yaparsınız ben çok kızıyorum ve çok üzülüyorum bayanlara ya bakın hangi namusuz hangi şerefsiz böyle kızlarını çalıştırıyor acaba onlarda hiç vicdan yokmu yanlış anlamayın nolur ben doğru bulmuyorum yaa

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• o zamna sorun erkeklerin bakışında. düzeltilmeli.

link

1|0
    0|0
  • Egilince totomu gozetlemesinler diye egilmiyom hicbi erkegin onunde :P bir pipim eksik oda olmayiversin

0|0
    0|0
  • zaten bu zihniyet yuzunden bu haldeyiz kadındır namuslu şerefli olcak erkek adama bişey olmaz bu mantık var erkekler bakış açısını düzeltcek

0|0
    0|0
  • benim sevgilimde böyle düşündüğü için çalışmama izin vermiyor ona belli etmiyorum ama haklı

0|0
    0|0
  • niye çalışmasın saçmalama

0|0
    0|0
    • çalışmamalı yaaa biraz mantıklı düşün allah aşkına yaa ama kadın domalınca afedersin ama erkek bakıyor çok sinir oluyorum ben yaa

• niye domalsın ya alla alla.sanki her işte öyle bişey gerekiyor.bence çok dar görüşlüsün sen

• Keltoş patronların allah cezasını versin, anılarım depreşti :((( Yine de çalışın bacılar, ezdirmeyin bu veledi zinalara kendinizi <3 jfjfkjfkjffj

0|0
    0|0
  • doğru

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben bu konuda farklı düşünüyorum.bana sorarsan erkeklerin çalışmaması lazım hatta mümkünse tüm dünyevi işlerden ellerini çeksinler.çoğu hayvandan bozma yaratıklar sonuçta

2|0
    0|0
  • Çalışması doğru tabi ki. Kadınları 2. sınıf insan yerine koymayın artık. Hastaneye gidince bayan doktor istemeyi biliyorsunuz.

2|0
    0|0
  • Adam akıllı işverenleri hakkında kötü düşünmeyen yerde çalışabilirler bence bir sakıncası yok .

0|0
    1|0
  • bu soru bence yanlış aslında bayramda kapatılmasını istediğiniz yerleri ala bilir miyim olacaktı

1|0
    0|0
  • Kadınların çalışmamasından ziyade,kadınlıklarını kullanarak rahat işlere yerleşmelerine karşıyım.

0|0
    0|0
  • senin ben beyin hücrelerini s... geri zekalı

0|0
    0|0
  • Kardeşim hangi zamana geldik artık kimse seni anlamaz bende doğru bulmuyorum ama bunu söylemek toplumun dışına itilmene sebebiyet verir başka bişi olmaz doğruları bile söliyemiyoruz artık çünkü bizde doğru değiliz kadınlar kesinlikle çalışmamalı bencede ama sadece çalışma mevzusu değil bu okdar çok başka sorunlar varki saymakla bitmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...