Sevgiliniz için yaptığınız en uçuk sürpriz neydi? Ya da hayal gücünüz ne kadarını zorlar?

Bugüne kadar bir sevgilinize yaptığınız en uçuk sürpriz neydi? Ya da hayal gücünüz en fazla ne kadarını zorlayabilir?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• supriz olsun diye yapmadım ama az sey yapmadım puh..

0|0
    0|0
  • sevgilimle uzun süredir flört ediyoruz onun için çok uçuk şeyler yapabilirim mesela belediyeye gidip onun adını sanını verip onu çok sevdiğimi haykırabilirim bütün şehir dinler tabi oda.. sonra çok param olursa birgün onun evinin üstünden helikopterle resmimizin olduğu seni seviyorum kartları döktürebilirim doğum gününde pastasının içinden çıkabilirim hayalgücümü zrlarsam daha uçuk seylerde yapabilirim

0|0
    0|0
  • küsken ona çok istediği bişeyi alıp işyerine bırakıp gitmiştim şaşırmıştı

0|0
    0|0
  • Eski eleman odundu anlamazdı bir halttan.

Hayırlısı yenı bırı olursa herseyın uçuğunu kaçığını yaparız evelallah:)

0|1
    0|0
  • ona aşk balonu uçurtmustum ve her ask balonunda farklı bısey yazıyoduda ask balon oldu malesef sonradan:)

0|0
    0|0
  • yapmak istiyorum birşeyler ama aklıma gelmiyor pek

0|0
    0|0
  • Haber vermeden yanına gittim. Şok oldu. :)

0|0
    0|0
  • Sanırım supriz yapmadım süprizlerde iyi degilim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sene 97de kız arkadaşımın 2.kattaki penceresine tırmanmıştım, girişim sorun olmadı, ama askeri lojman olması yüzünden ve apartmanda babaya basılınca hayal gücümü çok zorladım,zor kaçtım hengameden.

(Kişisel not: camdan giriyorsun,peki neden madem kapıdan çıkıyorsun?)

0|0
    0|0
  • Sürprizlerin adamıyım .

0|0
    0|0
  • ona bi kapak yaktım korkudan bayıldı

0|0
    0|0
  • gazeteye şiir yazdım adına, resmini tişörte bastım sırtına şiir falan, sonra helikopterle 10 dakkalık boğazın üstünde uçtuk doğum günü süpriziydi, ne bilim daha cok şeyler var aklımda daha zamanla işte :)

0|0
    0|0
  • boğaz köprüsünden atladım.. maesef yaşıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...