Sevgili ks uyeleri rüyalarınızı paylaşın hadi

Rüya görüyor musunuz ve hatırlıyor musunuz onu ya da onları? Nasıllar? Hadi anlatın rüyalarınızı :)

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Çok uzun zamandır rüya hatırlamıyorum,bunun bir rahatsızlık olduğunu okumuştum ama çokta önem vermedim.Valla rüya görüp anlatanlara da gıpta ederim.

0|0
    0|0
    • İhtiyaç gibi oluyor bir yerde rüya görmek :)

• Hiç bir bilgim yok :D potansiyel alzheimer hastasıyım galiba.

• Bu kanıya nasıl vardın?

Erkekler Ne Diyor 9

• En son ne gördüm hatırlamıyorum ama,

Bak bu sitedeki rüya tabirleri %90 doğru çıkıyor

link

0|0
    0|0
  • vine tadında 7 sn'lik rüyalar görüyorum.hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Tabir edebiliyorsan çok ilginç rüyalarım var.

0|0
    0|0
    • Tabir edebildiğimi söyleyemem. Arada tuttururum ama yapmayı sevmem. Ayrıca böyle yazarak da asla :)

• El vermek derler ya hani bence öyle bir şey ve de öğretemem ve özür dileyerek bu rüyanı şimdi yorumlamayacağım. Daha sonra unutmazsam söz ama :)

• İkisi farklı rüya bir. İkincisi dahada detaylı horoz kafasındaki yelillik felan. Yemedi desene bu üç. Elini bana verirmisin lütfen? El ver hadi. Bak yatıyom ama seni kayıt ettim bakacam en kısa zaöan da cevabına. Şu el verene sor o tabir etsin. Yiyise :) Damarına bastım yeteri kadar. Aetık bana söylemesen bile, ki dayanamayıp söyleceksin, bu rüyaların tabirini öğreneceksin. Biliyorum ve bu el benim :)

• Görüyorum ama hatırlayamıyorum şuan ne gördüğümü .

0|0
    0|0
  • Ygs'ye girerken gördüm kendimi, çok üzülüyordum falan.. Ben her sene sınava girerim zaten kazanma derdim de yok. Neden böyle oldu hiç anlamadım :)

0|0
    0|0
  • Rüyamda seni gördüm :)

0|0
    0|0
  • + 18 görüyorum hep :D

0|0
    0|0
  • hep vahşet hep vahşet çok zaman sıçrayarak uyanırım sonumuz hayra alamet değil

0|0
    0|0
    • Ooov.. bilinçaltında nasıl bir insan yaşıyor öyle

• bazen gözüm kararıyor kendimi tanıyamıyorum nefreti çok yoğun yaşıyorum öyle ki kendime bile zarar verme derecesine geliyor bazen onun için kaos ortamından uzak duruyorum

• İyi yapıyorsun ama bunu kontrol etmeyi öğrenmelisin.ilerde pişman olacağın şeyler yapmamak için

• Rüyamda rüya görüyordum ::::::::::::::::::)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hritik roshanla olan rüyamı asla paylaşmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...