En son ne zaman kalp kırdınız/kalbiniz kırıldı?

Ah şu kalp kırmalar yok mu, incir çekirdeğini doldurmayacak bir sebepten bir dağı yerle bir edecek sözlerin çıkması ağızdan?

Bir gülücükle yapılan bir şakadan hemen sonra cehennemin sıcaklığını yüzünüzde hissettiğiniz öfke yok mu?

Hani şu bir bebek masumiyetiyle yaptığınız basit bir hatanın cezası olarak gözünüzden süzülen yıllardır verdiğiniz emeği yok mu?

Sırtınızı dayadığınız dağın üstünüze yıkılması işte... Ya bildiğiniz dost kazığı, sinirinizden sıkıp kırdığınız dişlerinizden bahsediyorum, yumruğunuzun içinde avuçlarınızı parçalayan tırnaklarınızı kastediyorum...

Hayata dair planlarınızın suya düşmesi yok mu hani, hani en çok sevdiğiniz kedinizin, köpeğinizin, kuşunuzun ölmesi...

Sürpriz yapmak istediğiniz annenizin size terlik fırlatması, sizi dinleme gereği bile duymadan babanızın yüzünüzün orta yerinde zonklayan tokadı hani?

Kirlendiğinizi, kullanıldığınızı anladığınız, size hissettirilen tüm sevgi, güven, umut duygularının yalan çıkmasından, aldatılmanızdan, terkedilmenizden bahsediyorum...

En son ne zaman, kim tarafından ve neden kırıldınız, kimi neden kırdınız?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• En son sen bu soruyu yazmadan yarım saat öncesinde bir hayli kırılmıştım eşime. Hak etmediğim bir şey söylemişti bana. Sonrasında çok özür diledi tabii... Ama keşke biraz daha dikkatli konuşabilsek, değil mi?

En son ne zaman kalp kırdım bilmiyorum. Çok dikkat ederim karşımdakini kırmamaya, ama illa ki benim de hatalarım oluyordur istemeden de olsa...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Eşimin ablasının kalbini kırdım en son, bile isteye hemde çok sinirlendirmişti beni. Birkaç gün oldu sanırım..

0|1
    0|0
    • Hiçbir sebep, hiçbir gerekçe bir kalbi kırmaya yeterli olamaz diye düşünüyorum... En azından bir telafisi varsa, umarım gönlünü alırsınız...

• Çok kez uyarmama rağmen büyük saygısızlık yaptı.İnsan olana bir kere söylenir, anlaması için kalbinin kırılması gerekiyorsa kırarım.

• Dün kirildim ve malesef kirdim

0|1
    0|0
  • Ne güzel yazmışsın..

Uzun uzun yazmıştım ama geri sildim niyeyse. Sonuç olarak, güzel soruymuş..

0|1
    0|0
    • Tekrar yazsan?

• Kimse bilerek kırmadı kalbimi.. Ama gidenler için kırgınım,neden gittiklerini sorguluyorum yani ama gitmek onların seçimi olmadığına göre şuan bunu sorgulamam ya da şuan bu soruyu okuyunca bile ağlayabilmem psikolojimin hala pek de sağlıklı olmadığını gösteriyor sanırım.Şu an bunu buraya yazıyor olmam da..neyse.

• Mesajına bak...

• hergün birşeye kırılırım

0|1
    0|0
  • Bugün

0|1
    0|0
  • Bu sabah kalbim kırıldı

0|1
    0|0
  • Kalp kirmak tarzim degil ,kalbim zaten kirik .

0|1
    0|0
  • Sevdiceğimin ve anamın kalbini kırdım benim için dünyadaki en önemli iki şahsiyet. Ve farkında olmadan yapıyorum bunları oyy dertli başımm

0|0
    0|0
  • Dün bir arkadaşımı kırdım

0|0
    0|0
  • Kalp kirmamak icin kendim kiriliyorum bunu napicaz..?

0|0
    0|0
  • en son 16 nisanda kalp kırdım

ben ise şu satırları okuduğunuz anda bile kırgınım

olaylar birbiriyle alakasız

bir de umarım sorunuza cevap olmuştur okumadım çünkü normalde okurdum ama sor başlığı dikkatimi çektiği için cevaplamak istedim zamanım olsa mutlaka okurdum kusura bakmayın uygun bir cevap olmadıysa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• En son ne zaman kalp kırdım hatırlamıyorum , bütün samimiyetimle söyleyebilirim bunu . 3-4 ay önce büyük bir kalp kırıntısı geçirdim , olay lazım değil .

0|1
    0|0
  • Bugün..

0|1
    0|1
  • 0|1
    0|0
  • 1 ay oluyor sevdigimiz birinin kalbini incittik halen de incitiyorum o degil telafi edecek girişimde de bulunmuyorum ne yüzsüz adamim çözemedim.

0|1
    0|0
    • Hiçbir sebep, hiçbir gerekçe bir kalbi kırmaya yeterli olamaz diye düşünüyorum... En azından bir telafisi varsa, umarım gönlünü alırsınız...

• Bugün ...

0|1
    0|0
  • Her sabah evden çıkarken bu gün kimsenin kalbini kırmayacagım diyorum ama insanlar zorla kaşınıyor,sürtünüyor,kır at diyor bende dayanamıyorum :)

0|0
    0|0
  • Son 4 senedir hayatıma giren herkes kalbimi kırıyor , ben de bu duruma inat son 4 senedir her kalbi kırık olanın kalbini onarıyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...