Sevgili erkek arkadaşlara soruyorum; "neden aradın?" diye sorar mıydınız?

Iki saat önce konuştuğunuz sevgiliniz tekrar arasa konuşurken neden aradın diye sorarmısınız bir sebebimi olmalı aramanın sadece yatmadan önce sesini duydum neden aradın diye sorması tuhafıma gitti bazen anlamakta güçlük çekiyorum 3senedir birlikteyiz çokta seviyor beni evlenmek üzereyiz ama bu odun davranışları beli deli ediyor

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• belki bunu ses özleme değil de biraz kontrol olarak algılamıştır. onun dışında neden rahatsız etsin ki..

1|0
    0|0
    • Belkide

• çok takılma :) siz kadınlar bazen öyle çetrefilli düşünüyorsunuz ki biz erkekler ellerimizi nereye koyacağımızı şaşırıyoruz :)) muhtemelen senin düşündüğün kadar düşünmemiştir onu söylerken..

• Teşekkür ederım

Erkekler Ne Diyor 8

• Eğer onu tanımışsan bunları sorun etmemelisin... Önemli olan onu tanıman ve anlamandır... Böyle spesifik şeylere takılman bence zaman kaybından başka bir şey değildir...

Baksana evliliğin arifesine geldiniz,sen ise nerelerdesin ... Aaa ! Çok ayıp :)))

0|0
    0|0
    • Ama evliliğinde sevgiye aç kalan kadınların mutsuzluğuna şahit oluyorum.eğer eşim olduğunda böyle soğuk davranacaksa hiç evlenmem daha iyi

• Mesele o değil ! Sen elindeki malzemenin farkındasın... Huyunu suyunu biliyorsun... Olayın farkındasın... Kişiliğini karakterini biliyorsun.Onu öyle taşıyacaksan ne ala 1 Yok ben çekemem kardeşim diyorsan o zaman başka baharlara kapı aralamalısın arkadaşım...

• Farkında olmayabilirsin ama adam bunalmış.Bu tepkiyi çoğu erkek verir üstüne alınma sen.

0|0
    0|0
    • Neden bunalmış saçmalıktan başka bişey değil

• Beklerdim ben ne zaman ellinize geçerse bir ödül verirsiniz

• Gerçekten şahaneymişsiniz.Yerseniz elimde çokomel var ödül olarak

• aradığımda; hayırdır, ne oldu, neden aradın diye sorduğunda bir şey demeden yüzüne kapatmıştım bir daha yapmadı :D

0|0
    0|0
  • cevaplayış şekline bağlı olmakla beraber 2 saat konuşmanızdan 2 saat önce yine aradıysan açıkça söylemek gerekirse 2 saatte bir arıyorsanız bir erkekten alabiliceğiniz olası cevaptır :D

0|0
    0|0
    • Hayır cok konuşmamıştık sadece bu günlerde ılgılı konuşmuştuk belkısı 6 dk ama sonrada ben yatmadan sesını duymak ıstedım hepsı bu

• ya şu erkeklerin üstlerine bu kadar gitmeseniz olmaz mı ki acaba ? :)

evlenmek üzere diyorsun birde erkek ne kadar severse sevsin evlilik onun için kafestir ayrı bir psikolojidir onuda geçtim erkeklerin verdiği her tepkiyide inciğine cıncığına kadar düşünmeyin sen bu kadar kafana takarken ona sorsan ben ne yaptım ki der büyük ihtimalle hiçbir kötü niyeti yoktur sadece tepkidir...

• Haklısın ben takıyorum o ne olduğunun bile anlamıyor

• Abartılı bir ilgi olmuş.İlgileneceğim diye sıkıcı olmanın manası yok bence..

0|0
    0|0
    • Ilgılı degıldı bu sadece uyumadan sesini duymak istemiştim kendim için di yani ona ilgi göstermek için değil di

• Abartılı bence.2 saat önce görüşmüşsünüz.Abartılı ve inandırıcı da olmayabilir...

• adı üstünde odun davranışları alışcaksın o zaman

0|0
    0|0
  • Bazen erkegi öyle kabul etmek lazım

0|0
    0|0
  • ben soruyom neden aradın diye ama ben bir sıkıntısı varsa söylesin diye

0|0
    0|0
    • Sıkıntı varsa zaten anlatırım hemen onun hayırdır ya da neden araydın demesini beklemeden ayrıca bişey söylemek için aradıysam eğer sesimden anlaması lazım hemen

• bence agız alışkanlıgıdır çünkü erkekler telefonda konuşurken konuşacak bir şey bulamayınca hayır niye aradın der:):)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...