Unutamadığınız aşklarınız varmı

Yıllar geçmesine rağmen unutamadığınız,aklınıza geldiği zaman burnunuzun direğinin sızladığı,bir kez daha görsem dediğiniz aşkınız oldumu.?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Yillardir ona olan duygularim hayatima yön veriyor malesef, hic bir sey den zevk alamiyorum gulerken gözlerimden yas akiyor cunki agliyorum, onu okadar cok icime hapsetmisim, okadar cok benimsemisim, okadar cok benim icimde kalmis ki onsuz olma cesareti bile gösteremiyorum yani unutmaya korkuyorum:((. Ona okadar asigim ki ondan nefret bile edemiyorum.

Bugun aklimdan gecen soru suydu; beni sevdigi halde böyle ayri olmamiz mi beni daha cok uzerdi yoksa beni hic sevmeseydi ben sadece karsiliksiz sevseydim mi daha cok uzulurdum. Beni sevdigi halde ayri olmamiz beni daha cok uzuyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gecmisimde yok suanki sevğilimi unutamam

0|0
    0|0
  • var ..bir buçuk yıl oldu ayrılalı bir kere dönmeye çalıştı kabul etmedim .aklımın içindeki yerini boşalttığı gün hepinize benden çayy yoksa bakırköy doğru yol almam gerekicek :) ayrıca 9 ay sonra bir şehrin ünlü caddesinden birbirimizin yanından geçtik.bir insanın yüzü utançından kızarr ya öyle bir bir şeyler hissttim eve gidince de ağladımm :))) geçicekk geçicekk inanıyorum :))aşk bambaşka acısı da kendisi de

0|0
    0|0
  • olmaz mı var tabi.. yaşayamadığım bir aşkım var benim kendi ellerimle başkasına verdiğim .. ve sesini özlediğim. aslında geçen gün beni aramasına rağmen dudaklarımı ısıra ısıra tanıyamadığım diyip yüzüne kapattığım bir aşkımm oldu benimm ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır yok.

0|0
    0|0
  • oldu soru bukadarmı

0|0
    0|0
  • Var aslın da görmek te elimde ama görmemeyi tercih ediyorum sonra aklıma düşüyo gördüüm hali yine sıkıntılar sarıyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...