Alt komşum eve erkek atıyor

ben öğrenciyim daha önce sohbet ettiğim genç bir kadın var 2 gün önce evden çıkarken evine sevgilisinin girdiğini gördüm evet sevgilisiydi buna eminim çünkü daha öncede adamın arabasında görmüştüm fazla samimiydiler kadının 2 çocuğu var onları kreşe yolluyor eşi çok iyi bir insan adamı resmen salak yerine koyuyor adam karısını gerçekten çok seviyor bana da çok yardımı oldu zmanında şimdi onu gördükçe üzülüyorum bunu ona anlatmalı mıyım kadın çok kurnaz üstüme kalır diye korkuyorum

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• İmzasız mektup yolunu dene. Altınada senin vakti zamnında bana çok iyiliğin dokundu o yüzden kayıtsız kalamadım.Vallahi billahi mektubum doğrudur sende doğruluğunu kanıtlamak için odana gizli kamera kur gerçeği gör yaz ve gönder birisiyle.Adını yazma bir bayan diye yaz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• bence adamın bilmekte hakkı var ama bir taraftanda 2 çocuk var diyorsun. burada en mantıklı yol kadına üstü kapalı bir şekilde uyarı vermek...

1|0
    0|0
  • kadın kendini bir şekilde aklar sen suçlu olursun :/ böyle insanlarla uğraşmamak gerek. elbet bir yerden sonra çuvallar ayağına dolanir

1|0
    0|0
  • Böyle bir durumda empati kurarım ve mutlaka aldatılan kişiyi bir şekilde haberdar ederim (kadın-erkek arketmez)

0|0
    0|0
  • yazık adama ya, delil topla sonrada anlatıp ispatla adamı daha fazla kandırmasına izin verme.

1|0
    0|0
  • nerdeymiş o kadın :)

0|1
    1|0
    • sen ilk önce beynini bul sonra kadını ara

• beynim yerinde sen önce işinle ilgilen başkalarının hayatına karışma...

• Anlatma derim.

Bir yuva yıkılmış olur ve buna sen neden olmuş olursun.

Bırak böyle mutlu olmaya devam etsinler.

0|0
    0|0
  • kağıda yaz adamın arabasının camına yapıştır ^^

1|0
    0|1
    • sonra tüm apartman görsün

• nasıl bir yol izlersin bilmem de mutlaka adama duyur durumu çok kötü bir durum :/

• evet hemde çok :(

• sanane alan memnun veren memnun:)

0|0
    1|1
  • Kadınla konuş...Onu uyar... Eğer devam edersen eşine söyleyeceğine söyle...

0|0
    0|0
  • bence anlat eğer adama biraz değer verdiysen ama o yuva dağılcaktır mutlaka dağılmş zaten bence sonra yine olanlar olcak illaki öğrencek o adam

0|0
    0|0
  • Sakın anlatma, yuva dağılır.

0|0
    0|0
  • sende bir gün eşine mektup yaz böle böle diye çaktırmadan ver ne bilim çıkacağı saate bir yere at okusın öğrensin olmadı cocuğun evden ama bak çıkarken fotosunu çek tam kapıdan çıkarken çaktırmadan çıkarttır sonra adama yolla

0|0
    0|0
  • bazen görmemiş dxuymamış gibi davranmalısın..yoksa hayat çok üzer..gitsen bir yuva gider..gitmesen adama yazık..en iyisi görmemek

0|0
    1|0
  • kamera kaydı al yoksa bişeya inanmazlar :D

0|1
    0|0
  • Sen karışma bırak

0|0
    0|0
  • gizli mesaj yolla ya da en iyisi siktr et yaa yuvayı dağıtma

0|0
    0|0
  • Alt komşun ile beni tanıştırabilirmisin :D

0|0
    0|0
  • Kocasıyla birlikte sende karıyı salak yerine koy.

0|0
    0|0
  • Bence bulaşma derim. Namus davasına arada kaynarsın

0|0
    0|0
  • Anlatmalısın tabi

0|0
    0|0
  • hiç karışma derim

0|0
    0|0
  • ben de katılabilir miyim de

0|0
    3|0
    • arada çıkar bir iki tane salak böyle işte

• ben olsaydım fotoğrafları çekerdim verirdim kocasına

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• karışmayın la şöyle işlere :D

0|0
    0|1
  • Bence soyle ahlaksiz kadin nasil kiyiyor cocuklarina :(

0|0
    0|0
  • hiç karışma bırak ya

0|0
    0|0
  • başına patlayabilir. sen karışma bence. ya da karışcaksan elinde bir fotograf resim bişe olsun yani inansınlar sana.

0|0
    0|0
  • bence kim olduğunu bildirmeden bir şekild haberdar etmelisin.ama kim olduğun kesinlikle bilinmemeli

0|0
    0|0
  • Yasak iliski yasadiklarini gordun mu ve senden baska bu iliskiye sahit olanlar var mi?

0|0
    0|0
    • evet eminim anlamamk için aptal olmaz gerekiyor başkası biliyor mu bilmiyorum

• tamam polyana

• Hassas bir konu. Bu sebeple butun ihtimalleri dusunmek gerek.

• bence karışmamalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...