Kadınlarla erkek ligleri neden ayrı ayrı?

Kadın futbol takımlarıyla erkek futbol takımları neden maç yapmaz.Karma olsa ligler daha güzel olmaz mı?

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• Olur neden olmasın..Bak aklıma ne geldi...Sıkleti aynı olmak kaydıyla erkek ve kadın güreş yapabilsinler.. :) :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kusurlu hareket sayısında epey bir artış sözkonusu olmaz mı sence ?

0|0
    0|0
  • ben kücükken cok oynadım erkeklerle futbol olsun bence de:)

0|0
    0|0
  • olmaz öyle ama

0|0
    0|0
  • Kadın ve erkeğin beden gücü aynı görülmediğinden ama ben buna karşıyım bildiğim bütün erkekleri yere serecek sporcu bayanlar var... Ben bu altında yatanın klasik sapık görğşler olduğunu düşünüyorum kadın vucudunu yabancılaştırmak sapıklığa yol açar böyle ortak bi lig olsa dokunsak yabancı gelmez tenler birbirine

0|0
    0|0
    • sadece futbol oynayacaklar sapıklık bunun neresinde?

• ne düşünüyorlar peki sen mesela erkeklerle futbol oynamaz mısın?

• oynarım tabiki her türlü spor yapılabilir güreş bile ne var ki bunda...Onlara göre vucut teması olması güzel bir durum değil sanki her değdiğin insan sana tecavüz etcek

• kadınlarla erkekler her ne kadar eşittir diye bas bas bağırsak da aslaaa vücut ölçüleri ve güç konusunda eşit olamazlar.. o yüzden olmaz yani :))

0|0
    0|0
  • Olmaması en doğru kadın erkeğe karşı oynayamaz.Olmasın.

0|0
    0|0
  • Kadınlar erkeği bir mi tutuyorsun.Kadın erkek eşit değildir.

0|0
    0|0
  • kan çıkar :D

0|0
    0|0
  • vallahi bugun dedımkı ona:) sızın takım gecen gun sap gıbı kaldı kalaneın ortasında:D hahhaah oda dedıkı ayrılmya nıyetınmı var:d

0|0
    0|0
  • Sonra "kızlara yeniliyoruz"die üzüşürsünüz

0|0
    0|0
  • sence eşit olur mu fiziki açıdan olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O zaman 10 kusurlu hareket sana, olur 333 kusurlu hareket. Fair play olmaz:D

0|0
    0|0
  • Baba Gol sevinçleri nasıl Olacak :D

0|0
    0|0
  • Soyunma odalarını hayal edemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...